نتایج سومین دوره قرعه کشی ترکیبی فروش خودرو اعلام شد


نتایج مرحله سوم فروش ترکیبی خودرو در صفحه سامانه درج شده است. شرکت کنندگان در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سامانه با وارد کردن کد رهگیری یا کد ملی از نتیجه نهایی ثبت نام خود مطلع شوند. از فردا در مهلتی که اعلام می شود، رای دهندگان این فرصت را دارند که کل مبلغ خودرو (طرح فروش نامنظم و فوری) یا مبلغ حساب (قبل از فروش) را پرداخت کنند.

به گزارش ایسنا، ثبت نام سوم مرحله فروش مختلط خودرو با عرضه بالغ بر ۶۰ هزار دستگاه خودرو از روز چهارشنبه هفته گذشته (۱۶ شهریور) آغاز شد و تا روز شنبه (۱۹ شهریور) ادامه داشت، قرعه کشی این مرحله از فروش خودرو در روز چهارشنبه برگزار شد. آخرین روز (دوشنبه ۲۱ شهریور) با حضور نهادهای نظارتی و نمایندگان خودروسازان به میزبانی گروه صنعتی ایران خودرو.

هم اکنون نتایج قرعه کشی در سایت سامانه یکپارچه آدرس قرار گرفته است sale.iranecar.com بارگذاری شده و قابل مشاهده است. ثبت نام کنندگان می توانند با کد رهگیری دریافتی در حین ثبت نام یا با وارد کردن کد کشور خود در کادر نتیجه قرعه کشی از نتیجه درخواست خود مطلع شوند.

متقاضیان طرح تعویض خودروی قدیمی که مشمول شرایط اولیه هستند، برای تکمیل و تکمیل فرآیند تعویض خودروی قدیمی، باید برای ادامه فرآیند به مرکز مدیریت حمل و نقل و مصرف سوخت و شرکت خودروسازی مربوطه مراجعه کنند.

نتایج سومین دوره قرعه کشی ترکیبی فروش خودرو اعلام شد

لازم به ذکر است که بر اساس آمار، بیش از ۶.۶ میلیون نفر (شش میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۸۴) متقاضی در مرحله سوم قرعه کشی خودرو و بیش از ۹۷ درصد درخواست ها در ایران خودرو ثبت نام کرده اند.

از این میزان ۳۶۴ هزار و ۸۳ نفر (۵.۴ درصد) برای طرح حمایت از خانواده و جوانان و ۱۲۴ هزار و ۵۶۹ نفر (۱.۹ درصد) شرکت کردند. طرح تعویض خودروی کارکرده بود.

در انتهای پیام