نایب‌قهرمانی خوزستان در بوکس کشور با کسب ۵ مدالایسنا/خوزستان تیم بوکس خوزستان به مقام نایب قهرمانی رقابت های کشوری رسید.

حمید زنگنه منش رییس هیات بوکس خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: رقابت‌های قهرمانی بوکس قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)، شب گذشته در هرمزگان به پایان رسید که تیم خوزستان پس از تیم سیستان و بلوچستان، با ۲۴ امتیاز به نایب قهرمانی دست پیدا کرد.

وی بیان کرد: در این پیکارها جعفر ناصری، اشکان رضایی و سیاوش امیدی به مدال طلا رسیدند و مبین علایی و مجید صیدالی به مدال برنز دست پیدا کرد.

رییس هیات بوکس خوزستان با تمجید از عملکرد تیم استان در این رقابت ها،  گفت: بوکسورهای خوزستانی با غیرت و تلاش خود توانستند در این میدان سخت و در رقابت با ملی پوشان تیم ملی، بازهم شایستگی خود را نشان دهند که جا دارد از این ورزشکاران و همچنین  مربیان شایسته تیم آقایان محمدرضا بهداروند، اتابک کاراوند، ابراهیم امیدی و سلمان امیری تشکر و قدردانی کنم.

وی با بیان این که بوکس خوزستان در مسیر خوبی قرار دارد و همدلی جامعه بوکس استان مزید بر علت شده است تا موفقیت های این هیات تداوم داشته باشد، افزود: خدا را شکر هدف گذاری هیات به ثمر نشسته است و خوشبختانه تمام اعضای خانواده بزرگ بوکس خوزستان در کنار هم و برای اعتلای  نام خوزستان در کشور قدم بر می دارند. جا دارد از کمیته فنی و مربیان هیات و همچنین پیشکسوتان و داوران استان که همگی نقش پررنگی در این موفقیت داشتند، تشکر کنم.

زنگنه منش در پایان نیز از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و نصیری معاون وی، تشکر کرد.

انتهای پیام