ناگلزمن: چنین بایرنی توقف ناپذیر استسرمربی جوان بایرن مونیخ به ستایش از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی قاطع برابر رد بول سالزبورگ پرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا جشنواره گل به راه افتاد و برابر رد بول سالزبورگ با نتیجه ۷ بر یک پیروزی دست پیدا کرد تا مقتدرانه راهی دور شود.

یولین ناگلزمن در نشست خبری از بازی به بعد از عملکرد شاگردانش و بیان امیدواری کرد که در دیدارهای بعدی هم تا این اندازه مقتدرانه ظاهر می شوند.

او گفت: یک بازی استثنایی برای ما بود. بازیکنان از حرص ولع زیادی برای پیروزی و حضور داشتند و پویایی و نشاط لازم را از خود نشان دادند. در کارهای هجومی بسیار خوبی بودیم و مهم تر که با نهایت قدرت و تمرکز هم در دفاع ظاهر شدیم و این.

سرمربی بایرن ادامه گل زود هنگام که به ثمر رساند باعث شد تا زودتر زیر فشار وارد شود و در ادامه بازی بدون استرس و آسایش را به نمایش بگذاریم. بسیار خوشحالیم که تا این اندازه خوب ظاهر شویم. وقتی اینگونه ظاهر خواهد شد ما بسیار سخت خواهد بود. اگر این نمایش را ادامه دهید بدون شک وضعیت ما در بوندسلیگا هم بسیار بهتر خواهد بود.

ناگلزم در پایان درباره درخشش لواندوفسکی گفت: او بزرگی است و یک بازی خاص دیگر را به نمایش می گذارد. لوا دارد سوار کردن ضربات آزاد.

انتهای پیام