میله های غذایی JSHealth من بالاخره اینجا هستند!

دسته‌بندی نشده


وعده های غذایی روزانه همیشه در راس پروتکل عزت نفس من قرار دارند. من مطمئن هستم که هر روز سه وعده غذایی اصلی و 1 تا 2 میان وعده می خورم. این به حفظ سطح قند خون ثابت کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس کمبود غذا جلوگیری می کند و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد.

بنابراین اغلب وقتی مشغول کار یا مسافرت هستیم و به چیزی سبک و راحت نیاز داریم ، می توانیم به تنقلات سالم کمتری دست پیدا کنیم. به همین دلیل من توصیه می کنم یک نوار تغذیه داشته باشید که حاوی موادی باشد که می توانید به آنها اعتماد کنید. اما من واقعاً سعی می کردم نواری پیدا کنم که دارای قند کم و پروتئین و فیبر کافی برای حفظ قند خون و سیری باشد … و همچنین بسیار خوشمزه بود! احساس می کردم که همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشد ، هم قند و هم طعم آن.

بنابراین ، البته ، من به یک سفر 18 ماهه رفتم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام معیارهای مهم را برآورده کند – که این سطح را بالا می برد! من فقط از معرفی این خط میله های پروتئینی خودداری کردم مگر اینکه فکر می کردم بهترین میله ها هستند. ما همچنین می خواستیم مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه آنها مانند کلاژن و پروبیوتیک ها را به آنها اضافه کنیم تا انواع میله ها را دریافت کنیم که نتایج سلامتی را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار خوشحالم که سرانجام نتیجه نهایی را آشکار کردم … 3 میله انحطاط تغذیه متعادل JSHealth! آنها از غذاهای کامل تهیه شده و پر از پروتئین گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر هستند. هر نوار تغذیه ، ساخته شده از مواد اصلی و بدون قندها و افزودنی های پنهان ، مشخصات درشت مغذی ها را با پروتئین و فیبر کافی برای حفظ سطح متعادل قند خون ارائه می دهد.

3 نوع طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی منحصر به فردی دارند. PS سخت است که مورد علاقه خود را بازی کنید زیرا من واقعاً همه را دوست دارم ، اما اگر مجبور بودم انتخاب کنم … نمی توانم از ادویه دارچین عبور کنم!

نوار زیبایی Nourish + Glow ترک خوردن کره بادام زمینی

سرشار از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبرهایی که بدن شما را تغذیه می کنند ، و همچنین خالص ترین و زیستی ترین منبع کلاژن دریایی است که پوست شما را سالم نگه می دارد و باعث درخشندگی شما می شود! گندم سیاه فعال به این نوار کره بادام زمینی یک ترد خوشمزه می دهد.

پروتئین نوار + تغذیه – تراشه دو عددی

بدن خود را با این ترکیب شکلاتی از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر بسازید تا روز شما را تغذیه و دوباره پر کند! پرهای کاکائویی تردی خوشمزه ای به این شکلات در حال انحطاط می بخشد.

تغذیه + نوار پروتئین گوارشی – ادویه دارچین

زندگی خود را با این میله دوستدار روده پر از پروبیوتیک ها و فیبرهای گوارشی و همچنین پروتئین های گیاهی تغذیه کننده ادامه دهید. دارچین طعم مطبوعی می دهد و سطح قند خون سالم را حفظ می کند.

می توانید در مورد مزایای مجموعه Nourish Bar بیشتر بدانید اینجا. من نمی توانم صبر کنم تا بهترین بارهای جهان را تجربه کنم (ما هنوز هم چنین فکر می کنیم!).

من عاشق جس x هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *