مونولوگ کیم کارداشیان SNL ، Halsey + Lindsey Buckingham و همکاران

دسته‌بندی نشدهآیا وارد سیستم می شوید؟ SNLآیا باشگاه پنج زمانه مهمان موسیقی است یا این باشگاه فقط میزبان را به عنوان عضو می پذیرد؟ از هالسی ، که این هفته پیروز شده بود ، نیز با یک مهمان ویژه درخواست می کند. البته تمرکز همه بر مجری مهمان کیم کارداشیان وست و نحوه عملکرد او به عنوان کمدی بود. آیا می تواند کار کند؟ آیا کار می کند؟ روزنامه ها با اطلاعات خود به ما اطلاع دادند: کانیه وست او را آموزش داد! او 20 ساعت در روز آماده می شد! بیست ساعت … روزی؟ منطقی به نظر نمی رسد ، اما باز هم ، وقتی در مورد کارداشیان صحبت می کنیم ، منطقی صحبت نمی کنیم.

در واقع ، کیم عالی شد! بسیار بهتر از اکثر پیش بینی ها. در سال های نوری ، بهتر از ایلونا موسکا یا بسیاری دیگر از میزبانان مهمان است که تجربه زیادی به بازیگر “30 Rock” ندادند. در حالی که لورن مایکلز ، تهیه کنندگان و نویسندگان او اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام داده اند تا این قسمت را از جهات دیگر به یاد ماندنی کنند.

چه معامله ای SNL دهانه سرد 2021-10-10؟

اولین مورد از دو هیگین که در این قسمت خواهیم شنید ، ما را آغاز می کند ، زیرا استیو تهیه کننده پدر به C-SPAN فرصتی می دهد تا جلسه فاش شدن سنای ایالات متحده را در فیس بوک اعلام کند.

هایدی گاردنر در نقش فرانسس هاوگن ، خبرچین فیس بوک بازی می کند ، اما ما به سنای قدیمی و غیر مرتبط وابسته ایم تا به این طرح بخندیم. در زندگی واقعی ، سناتور ریچارد بلومنتال آخرین احمق ما بود. در این طرح ، مایکی دی به عنوان بلومنتال صدای تنهایی را حفظ می کند ، کمیسیون کمیته سنای او حماقت آنها را آشکار می کند ، سیسیلی استرانگ و کایل مونی در نقش دیان فاینستاین و جان ن. کندی از این موضوع اجتناب می کنند و ایدی برایانت در نقش تد کروز کف زدن قبل از درگیری خشونت آمیز در کروز ، کریس رد به عنوان کوری بوکر به ما یادآوری می کند که بوکر هنوز با رزاریو داوسون ملاقات می کند ، جیمز آستین جانسون تصور لیندسی گراهام را از کیت مک کینون (هنوز AWOL ، a la Carole Baskin) ، الکس موفات بر عهده می گیرد. همانطور که مارک زاکربرگ و پیت دیویدسون احساس نوستالژیکی مانند تام از MySpace دارند. همه چیز می تواند سخت تر ، سریعتر و سرگرم کننده تر باشد ، اما من فکر می کنم آنها می خواستند تا آنجا که می توانند عشق را به همه شرکت کنندگان برسانند؟ همانطور که بازیگران بیشتر شب را از پشت تماشا می کردند و از صحنه تماشا می کردند…

چه خوش شانس SNL مهمان کیم کارداشیان وست دو؟

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

تمام مدت زمان تمرین برای کیم به ثمر نشست ، زیرا او تک گوی کوتاه و نه چندان زیبا خود را میخکوب کرد ، خواهران ، مادر ، نامادری سابق کیتلین ، کانی سابق و مسخره ترین جوک ها را در مورد OJ سیمپسون در چهار دقیقه به تمسخر گرفت ، که توهین را نیز اضافه کرد. به جراحت قاتل اما او اعتماد کرد SNL نویسندگان ، و او برای همه حفره های آنها کف زد!

در میان برش های انتخاب شده ، به اصطلاح:

  • “من خیلی بیشتر از عکس مرجع خواهرانم جراحان پلاستیک خود را نشان دادم.”
  • مادر همه دخترانش را Ks نامید ، اما کارنز را نه. “من نمی دانم او چگونه آمدن را دید ، نه کیتلین.”
  • “من برای ریاست جمهوری کاندید نمی شوم. ما نمی توانیم سه سیاستمدار شکست خورده را در یک خانواده داشته باشیم. “

اولین حضور واقعی او می تواند ترسناک ترین نقش یاسمن باشد علاءالدین کلاهبرداری علیه پیت دیویدسون ، که تمام وزن خود را وقف جوک های خنده دار کرد ، حتی جایگزین بوئن یانگ فقیر ، که امشب فقط کاملاً آبی رنگ شده بود. حتی سسیلی استرانگ ، مانند خواهر یاسمن ، جورتنی ، و دوست پسرش ازکیل الیوت از کابوی های دالاس بیشتر از آنها نمی توانستند. بزرگترین واکنش هنگام بوسه پیت و کیم بود و باعث گریه تماشاگران شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

بهترین عملکرد کیم در یک موزیک ویدئو با “ترانه شب خانمها” از Strong ، Punkie Johnson و Ego Nwodim نشان داده شد که واقعاً برای زنان بالغی که هنوز هوس یک کلوب شبانه می کنند و فقط در آن صورت قربانی وحشیان “پیری” خود می شوند ، چگونه است.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

علاوه بر این ، ما طرح اصلی این مورد نگارش کمدی سورئالیستی کلاسیک ، Lotto Drawing را فرا می خوانیم ، جایی که کیم و سسیلی استرانگ نتایج قرعه کشی عجیب و غریبی را برای سرگرمی ، شوک و وحشت مجریان اعلام می کنند (کنان تامپسون و ایدی برایانت).

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

البته معمولی ترین SNL بینندگان یا غیر بینندگان به سه طرح دیگر بسیار توجه خواهند کرد ، که دو مورد از آنها خواهر کیم خلوئه و مادر آنها کریس جنر است.

اول از همه ، آنها ما را در یک فیلم کوتاه پیش ساخته ، The Switch ، که در آن کیم و ایدی برایانت تصمیم می گیرند که یک ساعت جادویی می تواند آنها را در نقش خروجی ها قرار دهد ، ما را شگفت زده کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

متأسفانه ، بعداً وقتی خلوئه و کریس در یک طرح زنده با مجموعه اسپیناف هولو به نام The People Kourt ظاهر شدند ، اصلا تعجب نکردیم. کیم وانمود کرد که خواهر بزرگی برای کورتنی است ، و کریس رد این حقیقت را نجات داد که او اصلا مانند کانیه از هم جدا نشد. اما هرچه کمتر درباره کریس صحبت کنیم ، بهتر است. شاید بتوانیم این را به راهی تبدیل کنیم که مادری ناتوانی خود را در بازی در برنامه زنده تلویزیونی فدا کند تا دختر عزیز او حتی بهتر به نظر برسد؟ با این روحیه ، عالی کار کرد!

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

مهمان موسیقی هالسی چقدر مهم بود؟

مهمان موسیقی هفته گذشته همه ما را با اجرای برهنه غافلگیر کرد.

این هفته ، کیم ظاهر مونولوگ خود را شبیه به کیسی دریافت کرد ، اما بدون پوست. فقط اسکیمز ، لباسهای شکل او.

در مورد مهمان موزیکال این هفته ، هالسی پیش از این فروتن نبود و افتخار نمی کرد که تشنگی خود را برطرف کند ، اما به عنوان یک مادر جدید ، سینه زدن به پشت صحنه تحریک کننده ترین بود.

چیزی که Halsey با Musgraves به اشتراک گذاشت. هر دو ماه گذشته فیلم های کاملی را در حمایت از آلبوم های جدید (Halsey’s) منتشر کردند اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم HBO Max است).

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

برای دومین آهنگ هالسی ، او حتی لیندسی باکینگهام را از شهرت Fleetwood Mac خارج کرد! و منظورم بیل هادر نیست. رئال لیندسی باکینگهام!

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

کدام طرح را به اشتراک می گذاریم: “پسر رویاها”

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

در بزرگترین نمایش این نمایش ، که اخیراً توسط نمایشی به یادگار مانده است که می تواند حتی در برابر هر گونه سرمای سیاسی مقاومت کند ، SNL گرد هم آوردن “تیم رویایی” عصر دوشیزه فریب به این دلیل که کیم روچل مجبور شد یک خواستگاری بالقوه را از … آیا برای عشق به کایل مونی به عنوان زکه ، مردی با روحیه آفتابی ، اما همچنین دارای اختلال گفتاری؟ همه بازی می کردند تا آنجا که ممکن است سرگرم کننده باشد ، اما مرد ، مرد ، فقط در برابر آن ترفند تعظیم کرد و واقعاً خوب ، تمام شکاف ها و کلیک ها را بدست آورد ، اما این یک کلاسیک فوری نیست که شما هنوز آن را می خواهید. بودن. که فکر می کنم برای کلاهبرداری عالی است عصر دوشیزهبه

چه چیزی بروزرسانی آخر هفته را متوقف کرد؟

آیا می دانید که کالین کمربند همراه مارک زاکربرگ به هاروارد رفت؟ بنابراین یوستاس نه تنها Facemash اصلی را دید ، بلکه احتمالاً به گرما یا زشتی همکلاسی های خود نیز رای داد. من به شما یادآوری می کنم زیرا کمربند در حین به روز رسانی به شوخی به ما یادآوری کرد که بتوانیم به موقع برگردیم تا … یادداشت ها را بررسی کنیم … در فیس بوک کار پیدا کنیم؟ وای.

ما حداقل دو مهمان داشتیم و نفر اول یک برنده ثابت بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

تری فینک (الکس موفات) منتقد سینما در وضعیت عالی قرار دارد ، زیرا نیویورکی ها به راحتی می توانند به احترام سندی کنیون منتقد فیلم واقعی نیویورک به شما بگویند. فقط این بار ، فینک از بخت بد LSD خوش شانس نبود ، بنابراین توانست 9 فیلم را در یک جلسه فیلمبرداری کند. آیا فکر می کنید این نظرات او را رنگ آمیزی کرده است؟ قاضی باشید!

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

آیا بیماری همه گیر شما را ناامید کرد؟ مربی Life Life Kelly Party (هایدی گاردنر) اینجاست تا به شما کمک کند! می خواند: “برام مهم نیست! من آن را دوست دارم! “و همچنین ،” مایکل چه خراب است ، آهنگ من را بخوان!

کدام طرح شکاف “10 به 1” را پر کرد؟

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

ساعت 12:55 بعد از ظهر در شرق ، کیم با بازی در نقش خود ، به عنوان سخنگوی آخرین گسترش خط فرم SKIMS خود ، SKIMS For Dogs ظاهر شد.

درست زمانی که از خودم پرسیدم که کیم در زمینه لباس و کمد لباس چقدر کار کرده است ، بله ، بله: احتمالاً کیم همه لباس های خود را انتخاب کرده است و البته تعدادی از محصولات خود را برای کمک به ارتقاء نام تجاری خواهد پوشید. این همیشه در مورد مارک است ، عزیزم!

به جز این طرح زمانی که صحبت از SNL به گربه ها یا سگ ها در انتهای شب برمی گردد تا حداکثر حساسیت و هرج و مرج ایجاد شود. با طراح ارشد خط ، کنان تامپسون و بازخورد صاحبان سگها توسط ملیسا ویلازئور (تولدت مبارک ، ملیسا!) ، سارا شرمن تازه کار ، و اجرای همکار تازه کار ارسطو اطهاری.

MVP سریال چه کسی بود؟

کیم قوی ترین حمایتی را که از خانواده اش انتظار داشت دریافت نکرد بلکه از طرف او دریافت کرد سسیلی قوی! استرانگ دستی قوی به او داد تا کیم را تقریباً در همه چیزهایی که در نیمه اول برنامه پخش می شد هدایت کند. سیسیلی طرح های کیم را ، بدون توجه به هر چیزی ، خندید.

PS بیشتر

لازم به ذکر است که برنامه امشب اولین “لطفا ویدیو را خراب نکنید” معرفی کرد SNL پانتئون دیجیتالی کوتاه در حالی که اعضای این گروه از طرح ها به عنوان بازیگران معرفی دارل هاموند نام برده نمی شوند ، به نظر می رسد که بیشتر بن مارشال ، جان هیگینز و مارتین هرلیحی را می بینیم. و نه فقط به این دلیل که هیگینز یک پسر است SNL تهیه کننده و دوست جیمی فالون ، استیو هیگینز ، و هرلیهی پسر سابق است SNL نویسنده اصلی و همکار سابق یکی از همکاران و هنوز هم نویسنده قدیمی آدام سندلر. گرچه ما آنها را نیز می بینیم SNL اکنون. اولین ویدئو از سه گانه نسل جدید با این ایده پخش می شود که هر شرکتی درگیر روند سخت هولترز است. به هر حال یک سلتزر جامد Jiffy Lube چگونه خواهد بود؟

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

هفته آینده ، این رامی ملک (با بازی سخت ترین شرور دانیل کریگ در تمام دوران) و مهمان موسیقی Young Thug است.

شان ال مک کارتی ریتم کمدی را برای روزنامه دیجیتال خود ایجاد می کند ، طنز کتاب طنز؛ قبل از آن – برای روزنامه های واقعی در نیویورک واقع شده است ، اما به هر کجا سفر می کند: بستنی یا اخبار. او همچنین توییت می کند thecomicscomic و قسمت های نیم ساعته پادکست با کمدین ها که ریشه داستان ها را نشان می دهند: یک کمیک کمیک ابتدا آخرین چیزها را ارائه می دهدبه

فصل 47 ، سری 2 را تماشا کنید شنبه شب زنده در Povoدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *