مهلت ثبت نام کنکور تمدید شد



مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تا ششم اسفند ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد. پیرو اطلاعیه مورخ ۳۰ بهمن ماه به اطلاع رسانی ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در دوره های روزانه، نوبت دوم “شبانه” نیمهحضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور (آموزش از راه دور) و مؤسسات آموزش. عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های آزاد تحصیلی می‌رساند که به منظور فراهم کردن دانشگاه‌های اسلامی بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (امروز چهارم) ثبت نام اقدام ننهاند، ترتیبی که در اسفند قرار می‌گیرد، می‌شود که تا روز جمعه. مورخ ششم اسفند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

همچنین ضروری است که درمه در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۲۱ بهمن ماه جاری و ارائه مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش مراجعه و نسبت به کشور. بت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده است در صورتی که تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش ثبت اطلاعات خود اقدام کند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری