مهلت تعلیق طولانی شد / بررسی تخصیص حقوق سد تلوارایسنا/ کردستان وزیر جهاد کشاورزی از احیای جاده های ناایمن بیجار و بررسی حق آبه سد تلوار خبر داد.

سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی امروز (۲۶ تیرماه) در سفر به بیجار و بازدید از سد تلوار گفت: در سفر رئیس جمهور به کردستان ۲۵۰۰ میلیارد تن برای کشاورزی اختصاص یافته است. بخش که می تواند تحول بزرگی در کشاورزی ایجاد کند.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تمام درخواست های مردم برای حق آبه سد تلوار را به رئیس اداره منطقه ارائه می کنم و از وزیر صلح تقاضا دارم در میزان حق آبه بررسی شود. این منطقه.

وی ادامه داد: با توجه به بزرگترین مناطق دیم در بیجار و تولیدکننده شماره یک گندم دیم در کشور، در نظر داریم تمامی دیم ها را تحت پوشش قرار ندهیم و در برنامه ریزی برای تولید دیم پیش قدم باشیم. سال زراعی جاری

ساداتی نژاد بیان کرد: در تلاش هستیم تا برای طرح افزایش تولید بارندگی، قرارداد جامعه را اجرا کنیم تا کشاورزان منطقه نگران این موضوع نباشند.

وزیر جهاد کشاورزی ضمن اظهار نظر در خصوص ارائه کود، سم و بیمه کشاورزان، افزود: بر اساس مصوبه رئیس جمهور. بازدید از کردستان

راه مرگ با تمرکز ویژه بر حکومت تکمیل شده است

وی همچنین درباره وضعیت نامناسب جاده های بیجار گفت: تصمیم گرفتیم به این موضوع رسیدگی شود. محل تصویب سفر رئیس جمهور

وی تاکید کرد: با توجه به آزار و اذیت جامعه بیجار در زمینه صنعت، معدن و کشاورزی، امید است مهاجرت بیجار یکی از معضلات بزرگ این شهرستان باشد.

ناپایدار؛ نمایشگاه خشک کشور است

ساداتی نژاد در سخنانی در شورا برای سرمایه گذاری گفت: بیجار با وجود اینکه بیشترین بارندگی با ۳۵۰ هزار هکتار را دارد، همچنان قطب تولید گندم است و این مهم را بسیار مهم می دانیم.

ساداتی نژاد سه بخش توسعه گلخانه ها، صنایع تبدیلی و مراکز دامپروری را شامل مناطق ضعیف شهرستان و استان کردستان دانست و افزود: برای توسعه این سه بخش خط وام برای بانک کشاورزی در نظر گرفته شد. ، که می تواند رویدادها را آغاز کند

وی با اشاره به سخنان ماندگار خود درباره سفر سال ۱۳۸۷ به کردستان و افزایش منفی جمعیت و مهاجرت، تاکید کرد: رهبر انقلاب در سفر پر برکت و خیر خود فرمودند: «ایست و در بیجار مستقر شوید» که همین است. ما مسئولین وظیفه داریم شغل و ثبات عمومی ایجاد کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: آمادگی خود را برای کمک به ایجاد مشاغل کشاورزی به عنوان منبع اصلی اشتغال در منطقه اعلام می کنیم.

ساداتی نژاد افزود: تامین اعتبار برای سه حوزه آبیاری، فاضلاب، مدیریت آب و نوسازی شناورهای کشاورزی و عقد قرارداد با کارخانه اراک از جمله مصوبات این سفر است.

وی همچنین در سخنانی درباره مطالبه مردم بیجار برای احداث فاز دوم شهرک صنعتی گفت: تغییرات کاربری اراضی کشاورزی این پروژه در ماده ۱ مربوطه لحاظ خواهد شد. تغییرات کاربری زمین

سعادتی نژاد با اشاره به نقش آن در فعالیت های اجتماعی و توسعه و بهسازی محیط زیست گفت: کمبود امکانات بهداشتی و شهربازی یکی از نقاط ضعف شهرستان است در صورتی که معادن در این فعالیت های اجتماعی به خوبی عمل کنند. ، می توانیم شاهد کاهش مهاجرت باشیم.

سید جواد ساداتی نژاد ابتدا در بدو ورود به بیجار با اهدای گل به مقام شامخ شهدای گلزار ادای احترام کرد و سپس با خانواده شهید علیرضا مرادی دیدار و از پدر این شهید بزرگوار عیادت کرد.

در انتهای پیام