مهاجران در لاهه – ایسناایسنا/ فارس جشنواره بین‌المللی فیلم هایکو هلند، فیلم تجربی «مهاجرین» ساخته سوار شیرازی را در بخش فیلم‌های شاعرانه به حاضر می‌گذارد.

جشنواره در سراسر جهان هایکو به دبیری محمد امین شاعر عراقی مقیم هلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هدف افزایش ارتباط شعر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل جایگزین های جدید برای زبان مشترک به صورت اینترنت در شهر لاهه هلند برگزار تبدیل می شود. {در میان} شعر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینما..

{در این} مناسبت هنری «جایزه تماشاگران» به بهتر از فیلم اعطا می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنجکاوی‌مندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بینندگان آثار سینمایی می‌توانند اجتناب کرده اند طریق موقعیت یابی جشنواره به نشانی www.laaktheaterthuis.nl/nl/haiku-festival این فیلم‌ها را ببینند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازخورد شخصی را گفتن کنند. بازخورد. ردن.

دریافت کرد این جایزه نیز در روز اختتامیه جشنواره در سراسر جهان هایکو راه اندازی شد احتمالاً وجود خواهد داشت.

گفتنی است، فیلم تجربی «مهاجرین» به نویسندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی «مسعود احمدی» سوار شیرازی کدام ممکن است پیش اجتناب کرده اند این در چندین جشنواره اصلی در سراسر جهان برگزیده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوایزی را نیز اجتناب کرده اند آن شخصی کرده است، فیلمی با بیرون دیالوگ است کدام ممکن است در سال ۱۳۹۴ ساخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلمبرداری شده است. فضایی جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاقانه … این فیلم را می توان سینمای بی فایده ای دانست کدام ممکن است روایتی شاعرانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایشی دارد.

مونتاژ این فیلم ۹ ماه به اندازه انجامید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تمام فصول را انتخاب کنید و انتخاب کنید در لوکیشن های مختلف خارجی فیلمبرداری شد.

به گزارش ایسنا، مسعود احمدی نویسنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردان، محمد شکروی تهیه کننده، هاشم بیطرف، تصویربرداری، تدوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدابرداری شیما پورشام الدین، صدابرداری محسن داده ها، موسیقی آراد آبادانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیما پورشام الدین، غزل رفیعی، مریم دهقانی، مجید شناسی، مجید داناس، ، مهرداد سهامی، علیرضا یغتین، امین مقامات خواه، مبینا خیری، فائزه جباری، سارا زارعی، نگین صغیر، امیرمحمد سهرابی، تیران علمدارفرد، ساناز باغ ماه، محسن استواری، سام بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام/