منصوریان: آدمی با رویای کوچک نیستم / سر و صدا نمی‌کنیمسرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: اگر همه مجموعه دست به دست هم بدهیم و حمایت‌ها ادامه دار باشد،.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی تیمش در مقابل نساجی، اظهارکرد: تلاش بازیکنان در روزهای گذشته در شرایطی است که بتوانیم شکل خوبی را در بازی های خانگی حفظ کنیم. بازی آسانی با نساجی نداریم. میل به فوتبال بازی کردن این تیم حتی در شرایط سخت بسیار است. به هواداران قول می‌دهیم که فردا بازی خوبی را ببینند.

وی افزود: در طول هفته تلاش روحی روانی را انجام داد زیرا جوانان ما زیاد است و تیم مان با ۳۰ بازیکن بسته شده است و تلاش می کنیم اگر بازیکنی تعویض شود روحی روانی و تاکتیکی تغییر نکند و تیم به این نقطه رسیده است. . فردا هم بازی بسیار مهمی داریم و ان‌شاءالله هم میزبان خوبی هستیم و هم با تلاش بازیکنان ما بهتر است.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: ما چهار پنج غایب داریم و روی تک تک جوانان تیم‌مان هم حس گروه مربیگری ما از این مدل مربیگری بیزار است که اگر یکی دو بازیکن مان نبودند، سر و صدا کنیم که من به تمام بازیکنان اطمینان و اعتقاد دارم. روال تمرینی ما برای بازیکنانی که کمتر بازی می‌کنند، سخت‌تر است. ما هر هفته نقطه عطف داریم. برخی از دوستان حرفهای چند سال پیش ما را تکرار می کنند و می توانند هر بازی را برای ما حذف کنند و این سیاس را انجام دهند.

وی ادامه داد: اگر همه مجموعه دست به دست هم می دهد و حمایت ها ادامه دار باشد، آدمی نیستم که رویا و خواسته هایم کوچک باشند اما رویایمان را با منطق پیش ببریم. اگر از بازی فردا امتیاز بگیریم، نمی‌توانیم مدعی را بگیریم اما می‌گویم آبادان در روزهایخ.

منصوریان بیان کرد: ما دو بازیکن فوق العاده خوب از تیم امید باشگاه دیدیم و شش بازیکن فوق العاده ه. من این چهار بازیکن از این تعداد استعداد فوتبالی هستند که زیر نظر هستند و بعد از باجپ‌. این نوید می‌دهم که در آینده مهدی قائدی‌ها از این جا رشد کند. بتوانیم یک آکادمی واقعی و با امکانات لازم داشته باشیم و باید رویای استعدادها را بزرگ کنیم. نمونه بارز آن نیز مسعود شجاعی است که از همین شهر ۱۲ سال تیم ملی بازی کرد. از جنس مسعود شجاعی همین الان در همین شهر هفت هشت بازیکن اما باید به تفکری کمک کنیم که در ه

وی عنوان کرد: آبادان گنج فوتبال ایران است و می تواند پایگاه فوتبالی بسیار خوب برای این شهر باشد و از فدراسیون می خواهم برای تیم هایی مثل آبادان اجازه دهد که این تیم ها را بالا ببرند. بازیکن ما به سن ۱۷ تا ۱۹ که می‌رسد آن‌ها را از آبادان می‌برند و خودمان نمی‌توانیم استفاده کنند. اگر این روش انجام شود فکر کنم آبادان در دو سال آینده نیاز به خرید بازیکن نخواهد داشت، مگر اک

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درباره خانه تکانی در فدراسیون نیز گفت: امیدوارم بهترین اتفاقات رقمی باشد. تیم ما با بهترین نتایج به جام جهانی صعود کرده است. این اتفاقات و خانه تکانی‌ها را در ادوار گذشته هم در فدراسیون داشته‌ایم. آنهایی که در فدراسیون کار می کنند و آنهایی که بر فدراسیون نظارت دارند، میدانند که بهترین اتفاق روی لب هوادار است، مثل اتفاق بازیهایی از جمله ایران و استرالیا و این لبخند بی قیمت است. امیدوارم برنامه ریزی ها به شکلی باشد که فوتبال ایران ضرر نکند.

وی بیان کرد: همچنین امیدوارم ۱۸ نماینده خوزستان یا علی بگویند و تغییراتی در بند ج برای کمک به تیم های نفتی ایجاد کنند تا دو تیم نفتی خوزستان نیز در جنگ برابر با سایر تیم ها باشند. همیشه با یک دهم بودجه با دیگر تیم‌ها می‌جنگیم و چهار تیم چنین شرایطی دارند.

منصوریان عنوان کرد: غایبان تیمم را نمی‌گویم زیرا دوستی با من تماس گرفت و گفت شاید حریف روی غایبه باشد.

دو تیم صنعت نفت و نساجی از هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ فردا در آبادان به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام