منشا قدرت جمهوری اسلامی ولایت پذیری مردم استایسنا / گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان، منشا قدرت جمهوری اسلامی را ولایت پذیری مردم دانست و بیان کرد: منشا قدرت جمهوری اسلامی اطاعت مردم از ولی فقیه بوده و جوانان این مرز و بوم کشور را به صاحب اصلی خود یعنی امام زمان (عج) میرسانند.

سردار محمد عبدالله پور در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان که در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد، با بیان اینکه شهدا و جانبازان با خونهای خود باعث استحکام نظام مقدس جمهوری شدند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ادامه قیام عاشورا است. اگر سعی کنید این نظام را به سر منزل مقصود برسانیم باید به مقوله ایثار، فداکاری و جهاد شود.

وی با تاکید بر لزوم توجه به بهره مندی از گنجینه جانبازان دوران مقدس در اجراییه جهاد تبیین گفت: جانبازان دفاع مقدس با سختی و تحمل درد بسیار زیاد به زندگی خود ادامه می دهند ولی برخی از موارد بی مهری عدهای قرار می گیرند که جای بسیار تاسف دارند. دارد.

عبدالله پور، نقش مردم در حفظ انقلاب اسلامی را بسیار جمهوری اسلامی دانست و اضافه کرد: مردم با فشارهای اقتصادی و دیگر مشکلات موجود در حال حفظ نظام مقدس اسلامی هستند، قطعا باید از مردم استفاده کنند. نمیشود.

فرمانده سپاه قدس گیلان منشا قدرت جمهوری اسلامی را ولایت پذیری مردم دانست و بیان کرد: منشا قدرت جمهوری اسلامی اطاعت مردم از ولی فقیه بوده و جوانان این مرز و بوم کشور را به صاحب اصلی خود یعنی امام زمان (عج) میرسانند.

وی با تاکید بر توجه به جهاد تبیین و مبانی انقلاب باید به اولویت متولیان امر تبدیل شود، تصریح کرد: جهاد تبیین در کشور نگرفته و انقلابی را تشکیل می دهد که به اهداف خود تبدیل شود، یعنی ناامیدی در کشور خواهد شد که همه اینها را انجام دهد. ، جوانان، بسیجی‌ها به ویژه اصحاب رسانه و دانشجویان باید به مقوله جهاد تبیین توجه جدی و سرل کنند.

عبدالله پور قشر را دانشجوی موتور محرک جهاد تبیین در جمهوری اسلامی دانست و گفت: دانشجویان بسیجی به ویژه در سازمان بسیج دانشجویی باید با خود در حوزه مطالب گری و روشنگری به انجام فرضیه فوری و قطعی جهاد تبیین کمک کنند زیرا هدف از تشکیل انقلاب اسلامی عدم موفقیت است. وجود فقر در کشور و توجه به مستضعفین بوده است.

به گفته فرمانده سپاه قدس گیلان راهیان نور بزرگترین عملیات فرهنگی تاریخ جمهوری اسلامی می‌باشد که ج

سازمان سابق بسیج دانشجویی گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه بسیج دانشجویی این استان در طی سالیان گذشته دانشجو در گذشته بسیار خوبی را انجام داده است، اظهار داشت: سازمان بسیج دانشجویی در گیلان در حوزه مطالب گری و تأثیرگذاری بر روی آنها انجام داده است. ریق به حل بحران‌ها کمک کرده است.

محمد مهدی با قدردانی از همراهی دانشجویان و نیروهای سازمان بسیج دانشجویی گفت: در این مدت و انواع مشارکت را سازمان بسیج دانشجویی گیلان و به تمام مطالبات این قشر از جامعه کمک کردند که جای بسیار قدردانی دارد.

صادق رمضانی، رئیس جدید سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه الگوی بسیج و نمونه بارز فرهنگ ایثار و خدمت خالصانه است بیان کرد: رفتار و کردار یک بسیجی در بسط و توسعه فرهنگ ایثار و بسیج خصوصی در دانشگاه ها از جمله جمله ای است. مواردی است که در جذب دانشجویان دانشجویان به این کانون و دیدگاه دانشجویان بر آن تأثیر می گذارد.

وی با تاکید بر نقش علمی بسیج دانشجویی در تقابل با استکبار گفت: بسیج دانشجویی به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در سال ۶۷ تشکیل و نظر و نقش حضرت امام در این بود که امروز عرصه جدید تقابل حق و باطل محیط های و دانشگاهی هستند و اگر قرار بگیرند. است در این نوع جدید تقابل، نظام اسلامی پیروز باشد به سازماندهی می نیاز دارد که بخشی از شگ.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات محمدمهدی نیازمند تقدیر و صادق رمضانی به عنوان رئیس سپی

انتهای پیام