مقدمه | بررسی و بحث | The Mind Gut Connection توسط Emeran Mayer MD


سلام، نام من گرگ است و کنجکاو هستم که در مورد تمام تحقیقات جدیدی که در حال انجام است اتصال مغز روده و میکروبیوم. من می خواهم تا آنجا که ممکن است در مورد این موضوعات یاد بگیرم، بنابراین برای شروع می خواهم دکتر Dr. کتاب امران مایر ارتباط روده ذهن. این بررسی جامع یک سری چند قسمتی است که در وب سایت Nutriotix و گروه فیس بوک سلامت روده ما در دسترس است. با من همراه باشید تا در مورد ارتباط بین ما بیاموزیم ذهن و ما روده.

همه ما به دنبال بهبود کیفیت زندگی خود هستیم. بسیاری از ما از آن رنج می بریم افسردگی یا اختلالات خلقی. علم به دنبال میکروبیوم روده است تا پاسخ هایی در مورد چگونگی ارتباط ذهن ما از طریق آن بیابد محور روده و مغز به روده دکتر. کتاب امران مایر ارتباط روده ذهن این موضوع جذاب را بررسی می کند. ما به سختی سطح تحقیقات در مورد چگونگی ارتباط ذهن و میکروبیوم روده را بررسی می کنیم، اما شواهدی آشکار می شود که به عنوان یک گونه ممکن است بتوانیم بیماری های عصبی مانند پارکینسون را از طریق درمان کنیم. میکروبیوم درمانی روده. پیوندها همچنین ارتباط بین ترکیب فلور روده و بیماران مبتلا به آن را نشان می دهند افسردگی مزمن.

ارتباط روده ذهن

چه رژیم غذایی منجر به میکروبیوم روده سالم می شود؟

روده ما از تریلیون ها ریز تشکیل شده است میکروارگانیسم هاو وجود و تنوع آنها را رژیم غذایی ما تعیین می کند. آنچه می خوریم ممکن است علت بسیاری از اختلالات مغزی باشد. این فکر این سوال را ایجاد می کند که “چه رژیم غذایی بهترین است؟” دکتر. مایر در مورد رژیم غذایی سرشار از آن صحبت می کند کربوهیدرات های پیچیده گیاهی. او تأثیرات منفی رژیم‌های غذایی حاوی چربی‌های حیوانی یا قندهای تصفیه‌شده را بررسی می‌کند.

هست رژیم غذایی مدیترانه ای راهی که می تواند به درمان افسردگی منجر شود؟ بسیاری از رژیم های غذایی کره ای و ژاپنی از غذاهای غنی از پلی فنول ها و آنتی اکسیدان ها تشکیل شده است. این فرهنگ ها همچنین حاوی بسیاری از غذاهای تخمیر شده طبیعی هستند و چربی های حیوانی را کم می کنند. جالب است که بپرسیم چند نفر میکروارگانیسم ها مردم این فرهنگ ها به صورت روزانه مصرف می کنند. مزایای بسیاری برای این نوع رژیم های غذایی سنتی وجود دارد، مانند طول عمر و به طور کلی سلامت قلب و عروق و روان.

هدف من از بررسی دکتر. کتاب مایر برای درک بهتر رابطه بین ذهن و میکروبیوم روده ما است. من می خواهم بفهمم روده و مغز چگونه با هم ارتباط برقرار می کنند. آیا برخی از میکروارگانیسم های روده بسته به آنچه می خوریم رشد می کنند؟ آیا ممکن است که باشند ارتباط با ذهن ما باعث شود ما هوس غذاهای خاصی کنیم؟ این قطعاً ارزش بحث را دارد.

در این سفر به ما بپیوندید و خودتان کتاب را بررسی کنید! همراه بخوانید با ما اگر دوست دارید سپس می توانید نظر خود را در مورد این کتاب و موضوع آن به اشتراک بگذارید ارتباط روده و ذهن.

با مطالعه همراه با باشگاه کتاب ما درباره سلامت روده بیاموزید

برای دریافت اطلاعات در مورد سلامت روده در خبرنامه ما ثبت نام کنید!

#mc_embed_signup{background:#fff; روشن: چپ; فونت: ۱۴px Helvetica,Arial,sans-serif; width:300px;} /* اضافه کردن سبک فرم Mailchimp خود را در شیوه نامه سایت خود یا در این بلوک سبک. توصیه می کنیم این بلوک و پیوند CSS قبلی را به HEAD فایل HTML خود منتقل کنید. */

اشتراک در

(function($) {window.fnames = new array(); window.ftypes = new array();fnames[0]=’EMAIL’;ftypes[0]=’email’;fnames[1]=’BLOG’;ftypes[1]=’text’;}(jQuery));var $mcj = jQuery.noConflict(true);

سریعترین رژیم لاغری