مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

دسته‌بندی نشده


خلاصه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

» انواع دستگاه های لاغری موجود برای روش های لاغری غیر تهاجمی در کلینیک های آتریزیا موجود است.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

» کارخانه LPG

» دستگاه موج شوک

» دستگاه مجسمه ساز پنوماتیک

» دستگاه RF

مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با پیشرفت تکنولوژی ، اکنون می توان از روشهای لاغری غیر تهاجمی برای کاهش چربی اضافی در مناطق مختلف بدون هیچ روش لاغری تهاجمی استفاده کرد. همه این دستگاه ها برای از بین بردن سلول های چربی و حذف آنها به طور طبیعی از بدن طراحی شده اندبهممکن است انتخاب بسته مناسب لاغری محلی برای شما مشکل باشد. در زیر نحوه استفاده از هر دستگاه توضیح داده شده است.

» کلینیک های Atresia انواع دستگاه های لاغری را ارائه می دهند که برای روش های لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

دستگاه ارتباطی از اولتراسوند برای لرزش غشای سلول های چربی استفاده می کند و باعث شکسته شدن و تخریب آنها می شود. استفاده از رابطه جنسی با افرادی که می خواهند وزن خود را در نقاط مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و رانها کاهش دهند توصیه می شود. این دستگاه به دلیل امواج مافوق صوت منتقل شده ، چربی های عمیق تری را حذف می کند.

» تأسیسات LPG

دستگاه LPG یک فناوری مورد علاقه افرادی است که هنگام ورزش و رعایت رژیم غذایی به فرم ایده آل نمی رسند. این تکنیک شامل ذوب چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل اندام ها را کاهش دهید.

» دستگاه موج شوک

دستگاه ضربه موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیندهای متابولیک بدن را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه ساز پنوماتیک

مجسمه ساز بدن انقباضاتی در اندام های داخلی ایجاد می کند و یک میدان مغناطیسی در اطراف بدن ایجاد می کند که گردش خون را بهبود می بخشد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد و یکی دیگر از روش های غیر تهاجمی لاغری است. در نهایت ، چربی احشایی شکم و لگن (چربی اطراف اندام های داخلی) کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کل بدن می شود.

مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از پوست در برابر افتادگی امواج رادیویی محافظت می کند که یکی از روش های غیر تهاجمی لاغری است. در امواج با طول های مختلف ، موج رادیویی کمترین میزان انرژی را دارد. دستگاه RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. استفاده از دستگاه های کوپلینگ و فرکانس رادیویی (RF) بهترین راه برای کاهش وزن در محل ، بهبود سلولیت و رفع افتادگی پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *