مقالات برتر حوزه ژئوماتیک معرفی شدندمقاله برتر بیست و ششمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی، ژئوماتیک ۱۴۰۰ معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، در پایان بیست و ششمین همایش ملی ژئوماتیک ۱۴۰۰ داوران علمی این رویداد از میان ۱۲۲ مقاله ارائه شده به این رویداد در قالب سخنرانی و پوستر ۱۱ مقاله را به عنوان مقالات برتر، معرفی کردند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم همچنین دکتر علی جاودانه، رئیس سازمان نقشه برداری کشور با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد علمی در حوزه نقشه برداری، گفت: با توجه به پاندومی ویروس کرونا پس از دو سال، برگزاری وبیناری همایش و نمایشگاه ژئوماتیک ۱۴۰۰ با توجه به استقبال بی نظیر صورت گرفته و این امر تجربه بسیار موفقی را برای سازمان نقشه برداری کشور رقم زد. به طوری که پتانسیل وبیناری این همایش در سال آتی و در سطح بین‌المللی دیده می‌شود.

بر اساس این گزارش، بیست و ششمین همایش ملی نقشه برداری و اطلاعات مکانی؛ ژئوماتیک ۱۴۰۰ با شعار “اطلاعات مکانی، زیربنای توسعه اقتصادی کشور” در روزهای ۳ و ۴ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ به غیرحضوری و وبیناری برگزار می شود، همچنین نمایشگاه صورت ملی ژئوماتیک ۱۴۰۰ به صورت مجازی و سه بعدی از ۳ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود. اسفندماه جاری ادامه دارد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری