معلمان باید گزارش دقیقی از جنگ شناختی دشمن ارائه دهندایسنا/ آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: اگر ما مردمی هستیم که به گفتمان انقلاب مسلط هستیم، معلمان مؤسسه و دانشگاه موظفند در هر فرصتی برای تبیین جنگ فکری دشمن داستانی بسازند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم شامگاه پنجشنبه ۷ مهرماه در دیدار با اساتید روحانی دانشگاه های منطقه با بیان اینکه در تمدن غرب، داستان ها به دنبال نشان دادن حقیقت نیستند، گفت: در تمدن غرب، داستان ها به دنبال نشان دادن حقیقت نیستند. وی در زمان درگیری گفت: در تمدن غرب، داستان ها برای به دست گرفتن کنترل اهمیت داشتند، اما نه تنها چهره و حقیقت واقعی آن را به مخاطبان خود عرضه می کنند، بلکه در قالب تقلب و فریب نیز به مخاطبان خود ارائه می کنند.

با اشاره به شعار اخیر زن، زندگی و آزادی؛ وی شعار را اولین بار در دوران نزاع و مطالبات بیان کرد و افزود: ماجرای دیگر در این موضوع، روایت معضل انفعال در کشور است.

آل هاشم ادامه داد: این داستان ضمن برجسته کردن بیکاری، تورم، جنگ با دنیا و تحریم ها، به تشریح فروپاشی اجتماعی، فساد و بی اخلاقی کشور در شرایطی بسیار جدی می پردازد.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه داستان دیگر تئوری و روش مدیریت دیکتاتوری است و دیکتاتوری مدیریت عالی کشور را عامل این مشکل می داند و افزود: در این ماجرا فرض بر این است که مبانی اسلامی است. سن. انقلاب راه اصلاح و تحول را در کشور بسته است و جامعه را به آشوب می کشاند.

وی افزود: داستان چهارم این درگیری اخیر این است که انقلاب اسلامی با جبهه غرب وارد جنگ داخلی شده و به جنگ نظامی تبدیل شده و به جنگ اقتصادی، سایبری، بیولوژیکی و رسانه ای تبدیل شده است. و ادامه دارد.تا کنون ادامه دارد. موفقیت اتفاق می افتد.

نماینده الهیات دینی در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: تلاش داستان های اول، دوم و سوم این است که داستان چهارم را مقصر چالش ناکارآمدی زندگی بشر امروز بدانند و داستان دیگری از هویت، توسعه و عدالت ایران ارائه می دهد. این بدان معناست که اینها رسانه های متحد علیه داستان چهارم هستند و خواهند بود.

وی تاکید کرد: امروز گفتمان انقلاب اسلامی متضمن تعارض و ادله متعارض، مخالفت و مخالفت است که بسیار پیچیده و چندوجهی است، لذا اهالی فرهنگ باید داستان صحیح را برای مردم تبیین کنند.

آل هاشم گفت: اگر ما مردمی هستیم که به گفتمان انقلاب مسلط هستیم، معلمان حوزه و دانشگاه موظفند در هر فرصتی برای تبیین جنگ فکری با دشمن داستان بسازند.

در انتهای پیام