معرفی ۱۶ تکواندوکار راه یافته به اردوی تیم ملی بانوانمرحله دوم مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی تکواندو زنان، امروز (چهارشنبه) در فدراسیون تکوا

به گزارش ایسنا، مرحله دوم مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی تکواندو زنان به منظور حضور در رویدادهای پیشرو به میزبانی ایران و بازی های آسیایی امروز (چهارشنبه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

هوگوپوش از مرحله اول مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی جواز حضور در این مسابقات را داشت دنیا محمدی در مرحله اول مبتلا به حوادث بود و زهرا پوراسماعیل و اکرم خدابنده نیز آسیب دیدند که در این مرحله شرکت کردند و تکواندوکار (ملکوتی خواه – خزایی – صابری – خورشیدی) هم از لیگ به این مرحله از انتخاب دعوت شدند که با توجه به آنها زهرا پوراسماعیل و زهرا کیان و همچنین آسیب زهرا شیدایی به مثبت شدن تست کردن مریم ملکوتی‌خواه. این رقابت‌ها با حضور ۲۵ هوگوپوش پیگیری شد که در نهایت ۱۶ نفر به اردوی تیم ملی تکواندو داد.

با اعلام سازمان تیم های ملی، سعیده نصیری، معصومه رنجبر، مبینا نعمتزاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، حدیثه اماره، نسترن ولیزاده، زهرا شیدایی، کوثر اساسه، نرگس میرنوراللهی، عسل صابری، یاسمن محمدی، ملیکا میرحسینی، فاطمه شفیعپور، اکرم خدا و زینب اسماعیلی نفرات راه یافته به اردو هستند که از فردا (پنج‌شنبه) تمرینات خود را آغاز کنند.

هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرپرست و راضیه آقاجان‌پور به عنوان مربی است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری