معرفی و تجلیل از ۱۸ کارای برتر لرستان / مسئول اجتماعی پشتوانه تولید می کندایسنا / لرستان مدیرکل اجتماعی اجتماعی لرستان از معرفی و تجلیل از ۱۸ کارفرمای برتر استان خبر داد.

منوچهر گوزی در حاشیه جشنواره تقدیر از کارفرمایان لرستان که امروز ۲۷ بهمن ماه در گفتوگو با ایسنا برگزار شد، اظهار کرد: در این جشنواره معرفی چهره های برتر کارآفرینی لرستان صورت گرفت که در بین کارفرمایان استان ۱۸ کارفرمایان بهمن ماه معرفی شدند.

وی مشخص کرد: کارفرمایان برتر دارای شاخص های مختلف شامل پرداخت حق بیمه، تعداد افراد بیمه شده، ایجاد نشده، عدم مشکلات کارگر و کارفرمایی، معاینات طول سال و ایمنی محیط کار، افزایش تولید، آموزش پرسنل و … هستند.

مدیرکل مشاور اجتماعی جامعه شناسان کرد: هدف تعیین این جشنواره توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنها بهعنوان الگو به آحاد جامعه بهویژه جوانان، ایجاد فضای محیطی و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی. ، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کار و کسب، همافزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و.

گودرزی اضافه کرد: فلسفه وجودی سازمان اجتماعی اجتماعی برگرفته از کار و کارفرمایان و بیمه شدگان است و رأس سازمان و کارفرمایان بوده و از سازمان جداییناپذیر هستند.

وی بیان می کند: از هیچ کوششی در همراهی و کار با کارگر و کارفرمایان فروگذار نمی کند و تلاش می کند که بهترین خدمات را به جامعه هدف ارائه کنیم و در حد مقدورات و اختیارات مختلف و همراهی کردهایم.

گودرزی با بیان اینکه پشتوانه‌های اجتماعی تولید می‌شود، اضافه کرد: تامین کننده‌های اجتماعی نیز با نگرانی‌هایی روبرو خواهند شد چراکه ارائه این سازمان از طریق درآمدهای تولیدی از سوی واحدهای تولیدی حق است. بیمه سوی کارفرمایان در بهبود کیفیات تامین اجتماعی تاثیرگذار است.

این مسئول افزود: پرداخت به موقع حق بیمه از سوی کارفرمایان واحد اقتصادی و تولیدی در ارتقای خدم

گفتنی است در پایان این مراسم شرکت های پاسارگاد فولاد نوید، یاقوت سبز، سیم لاکی بروجرد، قند، سنگبری پدیده نوین، سنگبری شهید یاراحمدی دورود، طلوع گاز کوهدشت، آهک صنعتی و شهسوار خودرو پلدختر، مدیران خودرو دلفان، تعاونی پاکیزه سلسله، فولاد و دستمال کاغذی الیگودرز، بیسکویت سازی زرین ظفر، داروسازی دکتر جهانگیر، شرکت معدن سنگ کوشکی و تولید لوازم پزشکی گوهر شفا شهرستان خرمآباد به عنوان کارفرمایان استان برتر معرفی شدند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری