معاون وزیر تعاون: مردم بالاترین سرمایه نظام هستندایسنا / مرکزی معاون پشتیبانی و منابع انسانی کار، کار و توسعه اجتماعی اجتماعی گفت: مردمی و مردمی بال

سید محمدرضا حسینی روز شنبه ۳۰ بهمن در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تعاون، کار و امنیت اجتماعی استان مرکزی اظهار کرد: با تغییر دولت مردم توقع افراد جدید مسئولیت را پذیرفته اند. خدا همه را به عدالت امر می کند و حضرت علی (ع) در محراب عدالت به شهادت رسید، امام حسین (ع) برای برپایی عدالت خون پاک خود را نثار کرد، حضرت زینب (س) برای عدالت مصیبت کشید و فلسفه انقلاب اسلامی ایران. هم، عدالت بوده است.

وی افزود: هدف و قله عدالت در آیین، مکتب و انقلاب ما انکارناپذیر است و در این کشور بیش از هزاران شهید برای حفظ عدالت جان خود را فدا کرده اند، همچنین مهم ترین خواسته مردم از اینکه پای صندوق های رای می آیند، و دوری است. از فساد و تبعیض است و باید در اولویت کاری همه کارگزاران نظام اسلامی قرار گیرد.

معاونت پشتیبانی و منابع انسانی کار، کار و توسعه اجتماعی با تاکید بر اینکه تغییر و تحولات در دولت ها باید به عدالت برسد، تصریح کرد: سرمایه مردمی و مردم بالاترین سرمایه نظام هستند. عدالت موضوع اصلی همه مدیران است و رسیدن به عدالت، مبارزه با فساد و تبعیض در مجموعه است.

حسینی اضافه کرد: هدف اصلی دولت سیزدهم تلاش برای تحقق عدالت است، مردم توقع تغییر و بهبود اوضاع را دارند و ما نمی‌توانیم با سرمایه و امید بازی کنیم که مبادا شخصی از دست ما ناراحت شود.

وی ادامه داد: مبارزه با فساد سخت است و ناراحتی برخی افراد را به دنبال دارد، باید برای مبارزه با فساد و تبعیضی که مردم را به لب کرده به پرداخت کنیم. هر مدیر انقلابی زیرمجموعه یک وزیر انقلابی باید در این راستا تلاش کند.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی وزیر، کار و توسعه اجتماعی اجتماعی اضافه کرد: امروز رئیس جمهور جمهوری اسلامی را انتخاب می کند که از روسیه به جنوب کرمان می رود، مردم مستقیماً از این رئیس جمهور توقع دارند که این مدلی را انتخاب می کنند، همه مدیران این را انتخاب می کنند. دولت هم باید مدل رفتاری خود را اینگونه کنند و درب ها را به روی مردم باز کنند و خود را نوکر مردم کنند. مدیران باید برای شنیدن مشکلات مردم اختصاص دهنده.

حسینی افزود: ویژگی های مهم انتخاب مدیران در وزارت خانه برای تقویت منابع مردمی در اداره کل است تا مر اگر می خواهید امرار معاش کنید و اگر می خواهید این کار را انجام دهید، باید سخت تلاش کنید تا آن را به نتیجه برسانید.

وی بیان کرد: مسئولیت هم در جمهوری اسلامی از فرزند ما عزیزتر است، مسئولین وامدار امام خمینی (ره). مردم توقع دارند با تغییر دولت اتفاقات مثبتی نیز می دهند، مردم امروز به عمل و توجه ما نیاز دارند.

حسینی عنوان کرد: مدیری باید انتخاب شود که شیفته خدمت بیشتر به مردم باشد و تنها برای پست و مقام و. تنها نظر از جناح، گروه و قبیله، در انتصابات افراد روی کار آیند که مهمترین اهداف و شعارهای د.

به گزارش ایسنا، در این جلسه از زحمات بهزاد سام دلیری، مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری