معاون نخست وزیر انگلیس: حمله به شکست برای پوتین “بدبیاری خطرناک” استدومینیک راب، معاون نخست وزیر انگلیس در مصاحبه با اسکای نیوز، همزمان با ورود روسیه به ششمین روز خود، گفت که این حمله برای ولادیمیر پوتین یک «بدبیاری خطرناک» است.

به گزارش ایسنا، دومینیک راب، معاون نخست وزیر انگلیس برای صحبت کمی قبل تر بوریس جانسون، نخست وزیر کشورش در خصوص این ماموریت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در این کشور “باید شکست بخورد” تاکید کرد و افزود: “فکر می کنم این حمله را دارد”. خیلی بیشتر از چیزی که پوتین فهمید، تبدیل شدن به یک بدبیاری خطرناک می‌شود.»

راب گفت: “این موضوع باعث تضعیف روحیه نیروهای روسیه و تحکیم اراده مردم شده است.”

وی افزود: “ما کاملاً واضح گفته‌ام کسانی که دست به جنایات جنگی می‌زنند پاسخگو خواهند بود.”

راب در پاسخ به سؤالی درباره واکنش انگلیس به این حمله گفت که روس‌ها احتمالاً «با تاکتیک‌هایی حتی وش»

وی افزود: به همین دلیل است که باید خود را برای یک مسیر طولانی آماده کنیم و ما هر کاری را بتوانیم برای دستیابی به هدفمان یعنی شکست خوردن پوتین انجام داد.

او خاطر نشان کرد: از نظر اخلاقی، ما این فوریت را احساس می کنم تا هر کاری می کنم که می توانم برای تضعیف ماشین جنگی پوتین از جمله تحریم ها و تلاش هایی برای حمایت از مردم را انجام دهیم.

راب اظهار کرد: در صورت سقوط شهر کی‌یف، جنگ تمام نمی‌شود.

دومینیک راب با بیان اینکه در سقوط شهر کییف، پایتخت، جنگ با روسیه در پایان یافتن، گفت: «اگر پوتین کییف یا یکی از شهرهای بزرگ دیگر مردم را اشغال می کنند، این به این معنی نیست که این همه جنگ است. است، زیرا فکر می‌کنم شما می‌توانید ببینید که کدامیکی‌ها به یک چالش چریکی که طولانی‌تر است، خ،

دومینیک راب افزودن “سخت است بگوییم” اکثری ها موقعیتی که در نهایت یک کاروان به طول ۴۰ مایل وارد این کشور شود، تا چه زمان می تواند جلوی تصرفی را که توسط نیروهای روسیه خواهد گرفت.

او گفت: «پیشروی اولیه روسیه فراتر از آنچه که آنها انتظارش را دارند می‌دهند و این گواهی بر استحکام و شجاعت مردم است و آنچه ما می‌خواهیم انجامش دهد این است که هر کاری که می‌شود برای انداختن کییف یا هر یک از آن را انجام داد. دیگر شهرهای بزرگ انجام می شود.

راب در پاسخ به این سوال که آیا انگلیس منطقه پرواز ممنوع را بر فراز این کار انجام خواهد داد یا خیر گفت: “ما این کار را انجام نمی دهد زیرا در آن صورت ما در موقعیتی که باید به سرنگون کردن هواپیماهای روسی در جهت اعمال این طرح در میگیریم انجام شود. “

این معاون نخست وزیر انگلیس افزود که این حمله را به این ترتیب که ولادیمیر پوتین انتظارش را داشت «مثل آب وو.

انتهای پیام