معاون اول رئیس جمهور: رشادت‌های فرماندهان دفاع مقدس باید به الگوی جوانان کشور تبدیل شود


معاون اول رئیس جمهور با جانبازان مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی دهکده نشاط ولیعصر (بقیه‌الله) دگ.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر شامگاه دوشنبه همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، در فضای صمیمی با جانبازان این مجتمع به گفتگو و پای درد و دل آنها نشست.

معاون اول رئیس جمهور جمهوری همچنین در سالن ورزشی و بدنسازی این مجتمع حضور یافت و همراه با جانبازان ورزشکار، از نزدیک ناظرگر تمرینات ورزشی ایشان در رشته های بسکتبال، بدنسازی و فوتبالدستی توسط جانبازان مجتمع بود.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه، در جمع جانبازان پس از سخنان سخنان و مشکلات آنان، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز گفت: در اولین جلسه هیئت دولت گزارشی از مشکلات مطرح شده ارائه شده و مسائل را پیگیری خواهم کرد. رد.

مخبر با بیان اینکه همه جانبازان به ویژه عزیزان ۷۰ درصد و بویژه جانبازان نخاعی با مسائل و مشکلات بسیار روبرو هستند، افزود: این جانبازان و خانواده های آنها بسیار تحت فشار هستند که تلاش می کنند تا حد امکان به مطالب این عزیزان پاسخ دهند.

معاون اول رئیس جمهور به نقش فرهنگی ایثارگران و جانبازان در کشور اشاره و بررسی کرد: اگر چه ممکن است دشمنان از تجهیزات و سلاح های پیشرفته باشند، اما فرهنگ ایثار و شهادت ندارند و این بزرگترین موهبتی است که شهدا، جانبازان و ایثارگران در کشور هستند. ما آن را نهادینه کرده اند.

وی با بیان اینکه باید در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته توضیح داده شود، تصریح کرد: باید در مدارس، دانشگاهها و مراکز آموزشی کشور به موضوعات فرهنگی توجه بیشتر معطوف شود و شجاعت و رشادتهای فرماندهان دفاع مقدس به عنوان الگو به جوانان معرفی شوند. شود.

مخبر اظهار نظری کرد دولت سیزدهم دین خود را به جانبازان آدا کرده و مسائل و مشکلات آنها را انجام می دهد.

جانبازان مجتمع دهکده نشاط ولیعصر نیز در این دیدار مشکلات و مسائل خود را مطرح می کنند.

انتهای پیام