مطالب مردم آق‌قلا از رئیس جمهور / از لایروبی سد وشمگیر تا ایجاد شهرک تخصصی مبل عطاآبادایسنا / گلستان فرماندار آق قلا با اشاره به مطالب مهم مردم این شهرستان از رئیس جمهور گفت: یکی از مطالبات مردم آق قلا از رئیس جمهور بودجه اختصاصی به شهرک یک هزار کشوری اترک است.

سلیمان هاشمی در گفتگو با خبرنگار ایسنا در گرگان اظهار کرد: یکی از مطالبات مردم ایجاد ساختار و رفع بیکاری است و از دولت سیزدهم است که فرامین مقام معظم رهبری تمرکز را برای توسعه پایدار و حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان انتظار دارند زمینه را برای توسعه توسعه دهند. و ایجاد ساختمان در آق قلا فراهم کند.

وی به بودجه اختصاصی برای تکمیل جاده آق قلا به گنبدکاووس-آق قلا به بندرترکمن بندرترکمن و افزودن: محوریت مهم به آق قلا از ویژگی های بسیار استان گلستان ساخت گلستان می شود و اعتبار اعتبار برای تکمیل روند جاده آق قلا به گنبدکاووس و آق قلا به گنبدکاووس و آق قلا می شود. بندرترکمن برای عبور و مرور و جلوگیری از سواتح رانندگی ضروری است.

فرماندار آق قلا تکمیل پیست سوارکاری آق قلا به پیست ماسه ها را از دیگر مطالبات شهرستان آق قلا از دولت برشمرد و جمع آوری کرد: درآمدزایی و ایجاد این صنعت ورزشی بالا از طرفی در شهرستان آق قلا زمینه توسعه و پیشرفت ورزش سوارکاری وجود دارد اما بهبود می یابد. این ورزش پرطرفدار نیازمند حمایت دولت است، همچنین یکی دیگر از نیازهای این شهرستان راه اندازی و تج

هاشمی راه اندازی و بودجه اختصاصی برای شهرک یک هزار هکتاری اترک را از جمله مطالب دیگر آق قلا از رئیس جمهور دانست و افزود: رونق صنعت و توسعه شهرک های صنعتی و جذب سرمایه ممکن است به رفع معضل بیکاری و ایجاد محیط پایدار در آق قلا کمک کند. کمک کند.

وی به اختصاص ۱۷۰ میلیارد تومان بودجه برای لایروبی سد وشمگیر بررسی کرد و بیان کرد: پروژه علاج سد وشمگیر ۲۱ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با اجرای آن ظرفیت ذخیره سازی آب از ۲۰ میلیون به ۳۷ میلیون مترمکعب افزایش یافته است.

فرماندار آق قلا به تکمیل امداد جاده ای هلال احمر در مسیر مرز اینچه برون و اختصاص یک دستگاه آمبولانس اشاره کرد و متذکر شد: یکی دیگر از مطالبات مردم آق قلا پیش بینی بودجه برای راه اندازی شهرک تخصصی مبل عطاآباد است، روستای عطاآباد با وجود بیش از حد. از ۵۰ کارگاه تولید مبل، از موقعیت مکانی مناسبی برای ایجاد و افزایش درآمد خانواده های روستایی است که انتظار ما از دولت سیزدهم حمایت ویژه از تولیدکنندگان این بخش و راه اندازی شهرک تخصصی مبل است.

انتهای پیام