مطالبات ۱۰۰ میلیاردی بخشداری اراک از دستگاه های اجراییایسنا/مرکزی شهردار اراک گفت: بخشداری ۱۰۰ میلیارد تومان از دستگاه های اجرایی منطقه طلب دارد.

دکتر. علیرضا کریمی در ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ قبل از انتخاب رئیس شورا برای دومین سال در سالن رسمی شورای محلی اراک در خصوص تشکیل کارگروهی برای جمع آوری شکایات از دستگاه های دولتی برگزار شد. . وی گفت: یک فاز شناسایی ادعا و فاز دیگر وصول هر ادعایی است، گرفت بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در برنامه منطقه ای و سازمان بودجه کشف و ابلاغ شد، اما موضوع بعدی. -جمع آوری و جمع آوری هنوز انجام نشده است.

وی افزود: اکثر ادارات به دنبال پرداخت مطالبات در قالب اوراق هستند.

کریمی گفت: مدرسه شهید اشرفی اصفهانی منطقه ولی آباد در سال ۱۳۷۷ به دولت محلی واگذار شد اما واگذار نشد، امروز مدرسه منتقل شده است. همچنین بخشداری کلیلکا ۴ مبلغ ۱.۵ میلیارد تومان برای ساماندهی معتادان متجاهر اختصاص داده است.

شهردار اراک در خصوص پرداخت حقوق کادر معاینه فنی گفت: این مرکز بی فایده است و تصمیم به واگذاری گرفته شد اما هیچ پیمانکاری اعلام آمادگی نکرده است اما موافقم. در حال تلاش برای حل مشکل این تسهیلات هستند. بیایید با تعاونی منطقه مذاکره کنیم.

به گزارش ایسنا، رئیس شورای محلی شهر اراک نیز گفت: سال هاست از مطالبات مردمی توسط نهادها دوری می شود و یکی از دلایل این وضعیت دوستی شهرداران و مدیرانی است که برای جمع آوری مطالبات تلاش نمی کنند. .

عباس خسروانی گفت: بخشداری موظف است در ادامه روند پرداخت مطالبات گزارشی مبنی بر اینکه چه تعداد از این مطالبات توسط ادارات پرداخت شده است را ارائه کند.

رئیس کمیته فرهنگی شورای محلی اراک در این جلسه با بیان اینکه مرکز ماده ۱۶ بیش از یک ماه است که تعطیل است و مرکزی برای درمان معتادان متجاهر در شهر اراک وجود ندارد، گفت: این مرکز باعث این وضعیت شده است. .

پیمان عین القداتی با بیان اینکه باید حقوق بخشداری رعایت شود، گفت: مدرسه شهید اشرفی اصفهانی متعلق به بخشداری است که برای خدمت به شهر باید اموال به دولت محلی واگذار شود.

محمد عسگری یکی از اعضای شورای شهر اراک در این نشست گفت: مرکز تست فنی مفید و فعال است، کافی است ۶ نفری که به زور وارد این ساختمان شده اند بهسازی شود، زیرا مرکز با ۶ قوطی کار می کند. نیروی فعال قبلی

به گزارش ایسنا، در این جلسه طرح تشکیل کارگروه جمع آوری نیازهای دولت محلی و دستگاه های دولتی به ساختار بند الف تبصره ۵ آیین نامه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور ابلاغ شد. همچنین برای واگذاری مدرسه شهید اشرفی اصفهانی به بخشداری، اجازه داده شد که اراک به صورت رایگان آماده شود و به مدت دو سال به مرکز ماده ۱۶ منتقل شد و پمپ بنزین امام علی (CS) نیز تصرف شد. منطقه و ایجاد فضای سبز و پارک اطراف حضرت ولیعصر (عج) تصویب نشد.

در این جلسه درخواست مجوز کمک به معلولان ایلیا با مبلغ ۱۷ میلیون تومان از ردیف ۱۵۰۲۰۵ بودجه سال جاری که به دلیل مشکلات مالی جامعه به تصویب رسید، تصویب شد.

در این جلسه همچنین برای دومین سال رئیس شورای محلی انتخاب شد

در انتهای پیام