مسابقات البرز میزبان هنرهای رزمی سوارکاریایسنا/ البرز هیئت سوارکاری استان البرز از میزبانی این استان برای برگزاری مسابقات قهرمانی هنرهای رزمی سواد.

آرزوی ملک در گو با ایسنا با اعلام این خبر گفت: بزرگترین رویداد هنرهای رزمی سوارکاری تحت عنوان تیراندازی با کمان از روی اسب پنجم و ششم اسفند ماه سال جاری به میزبانی استان البرز در شهرستان ساوجبلاغ برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت سوارکاری استان البرز گفت: حضور استان های فارس، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، یزد و البرز قطعی شده و افراد می توانند برای ثبت نام به سایت فدراسیون سوارکاری مراجعه کنند و در این مسابقات حضور یابند.

وی بیان کرد: مسابقات هنرهای رزمی سواره در دو رده زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برگزار می شود و نفرات برتات.

ملک با اشاره به استان البرز برای دومین سال پیاپی میزبانی این مسابقات بر روی تصمیم گیری مشخص شده است: یکی از ویژگی های این مسابقات حضور ورزشکاران با لباس های محلی و اسب هایی با نژاد ایرانی است.

وی بیان کرد: مسابقات با جدیدترین قوانین روز دنیا می‌شود و کمان همان کمان است.

هیئت سوارکاری استان البرز معرفیان کرد: مسابقات سوارکاری استقامت همزمان با برگزاری این مسابقات در شهرستان ساوجبلاغ برگزار می شود و قهرمانان برای مسابقات سهمیه مسابقات کشوری جام نقش جهان که هفته آینده در اصفهان برگزار می شود باید مسافت ۴۰ تا ۶۰ کیلومتری را سوار کنند.

هیئت سوارکاری استان البرز در ادامه به مسابقات پرش اشاره کرد و گفت: این مسابقات به میزبانی باشگاه ایرانمهر در کرج برگزار شد و ۱۲۵ شرکت در رده های مبتدی، مالکین اسب خالص ایرانی و اسب پونی با رئیس رقابت پرداختند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری