مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش جهاد کنندایسنا/ آذربایجان غربی نماینده مردم آذربایجان غربی در شورای خبرگان پیشرو گفت: مسئولان در هر زمان و مکان برای رفع مشکلات مردم تلاش جهادی کنند.

عسگر دیرباز شرکت کننده در عزاداری سید و سالار شهیدان که اواخر روز پانزدهم مردادماه در شهرستان ماکو برگزار شد، ضمن صحبت از وضعیت معیشتی کشور، تاکید کرد: مسئولان باید برای کمک به مردم تلاش بیشتری کنند تا خدمت رسانی شود. وی افزود: نه تنها در ساعات اداری بلکه در صورت رفع مشکل در خارج از ساعات کاری ممکن است بمانند و جهاد کنند و در عمل از شکست جلوگیری کنند.

وی در ادامه بیان کرد: مسئولی که سهل انگاری و غفلت را فخر می داند و علاوه بر بی کفایتی از میز خدمت خارج نمی شود خیانت است.

همچنین نماینده مردم منطقه در شورای خبرگان رهبری افزود: سستی و عدم کفایت اداره امور نامناسب است در حالی که امام حسین(ع) فرمودند حل مشکل وظیفه هر کارمندی است و باید آن هدف. مطرح شود. که امروز اجرا شد.

وی ادامه داد: برای بهبود وضعیت باید مشکلات را کاهش داد چرا که جامعه امام حسین(ع) شایسته چنین وضعیتی نیست.

حجت الاسلام دیرباز در سخنانی به اهمیت شب محرم از دیدگاه اسلام پرداخت و بر عزاداری همه موجودات روی زمین و آسمان که در مصیبت حسینی عزادار هستند تاکید کرد.

به فرموده امام حسین(ع) شهادت ایشان اتفاقی بود که واقعاً بر سیر عالم تأثیر گذاشت. و روزها و درود خدا بر او همیشه امام می فرستند.

نماینده مردم آذربایجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه گریه کنندگان برای امام حسین(ع) در پناه و پناه امام رئوف هستند، افزود: لذا توصیه می شود به مشکل آل الناس فکر و توجه شود. . امشب حسین

وی گفت: این ایام بهترین فرصت است تا با احترام و پنهانی تسلیت خود را به مردم حسینی برسانیم چرا که امنیت و سعادت مردم در کشتی امام حسین است.

حجت الاسلام از قدیم اضافه کرده است: شب قدر بهترین فرصت برای توبه است، اما اگر به هر دلیلی نتوانید آن را انجام دهید، همانطور که ائمه ماه محرم فرمودند، فرصت تازه ای است برای تطهیر خود. همه آلودگی ها و نیازها

در انتهای پیام