مزایا و معایب رژیم کلینیک مایو

آیا قصد دارید برنامه کاهش وزن خود را شروع کنید؟ آیا به دنبال بهترین روشی هستید که برای بدن شما موثر و در عین حال بی خطر باشد؟ اگر چنین است، سعی کنید از این برنامه غذایی تازه منتشر شده، رژیم کلینیک مایو استفاده کنید. این مطمئناً آن اینچ های اضافی را از دور کمر شما حذف می کند.

رژیم غذایی کلینیک مایو مفهوم جدیدی از رژیم غذایی و وزن سالم بر اساس تحقیقات و تجربیات بالینی کلینیک است. فقط بر روی غذایی که باید بخورید تا به کاهش وزن مورد نیاز خود برسید تمرکز نمی کند. رژیم غذایی مایو در مورد اصلاح سبک زندگی به خصوص در نوع و مقدار غذایی که مصرف می کنید، در نوشیدنی هایی که می نوشید و در فعالیت بدنی که انجام می دهید است.

ممکن است در گذشته در مورد رژیم های جعلی که ادعای این نوع رژیم را دارند شنیده باشید. با این حال، رژیم غذایی واقعی کلینیک مایو به تازگی به طور رسمی در اواخر سال ۲۰۰۹ راه اندازی شد، بنابراین تمام رژیم هایی که تا قبل از این زمان ادعا می کردند این رژیم هستند، صرفاً رژیم های جعلی هستند.

اکنون ممکن است بخواهید بپرسید: آیا استفاده از رژیم غذایی کلینیک مایو مزایا و معایبی دارد؟

بیایید با جوانب مثبت شروع کنیم:

۱. کلینیک مایو یک رژیم غذایی کسل کننده، صریح و بی مزه نیست – برخلاف سایر رژیم های رایج رایج امروزی، این رژیم غذایی طعم خوبی دارد. در واقع طعم و مزه غذا یکی از اصول اصلی مورد استفاده در ساختار این برنامه غذایی است تا بتوان آن را موثر و آسان کرد. برخلاف سایر رژیم‌های غذایی که از شما می‌خواهند سوپ‌های ملایم، کسل‌کننده و سایر غذاهای بی‌طعم بخورید، این رژیم از شما می‌خواهد که دقیقا برعکس عمل کنید – غذاهای سالم و خوشمزه بخورید که نه تنها برای چشم‌ها، بلکه برای زبان و جوانه‌های چشایی شما نیز جشن است. به این ترتیب، نه تنها برای یک یا دو ماه بلکه تا پایان عمر از این رژیم لذت خواهید برد.

۲. رژیم غذایی کلینیک مایو باعث گرسنگی شما نمی شود. برخلاف سایر روش‌های کاهش وزن که از شما می‌خواهد کالری دریافتی خود را به ۵۰۰ کیلوکالری در روز کاهش دهید، این رژیم بر میزان دقیق کالری‌ای که باید از غذای خود دریافت کنید تا شما را در تمام طول روز «زنده و سرزنده» کند، تأکید می‌کند. این به شما کمک می کند تا استقامت خود را با هر گونه فعالیت فیزیکی و ذهنی که در طول روز برای شما پیش می آید افزایش دهید.

۳. رژیم غذایی کلینیک مایو ریزمغذی های مورد نیاز برای عملکرد سالم بدن را در اختیار شما قرار می دهد – بر خلاف سایر رژیم ها که شما را با مقدار میوه و سبزیجاتی که در روز می خورید کاملاً محدود می کند، رژیم کلینیک مایو دقیقا برعکس را پیشنهاد می کند و آن خوردن است. وعده های سالم میوه و سبزیجات در روز برای تامین مقادیر مناسب فیبرها، ویتامین ها و مواد معدنی که نمی توانید از منابع طبیعی در جاهای دیگر دریافت کنید.

۴. رژیم غذایی کلینیک مایو خطر ابتلا به کلسترول بالا، فشار خون بالا، بیماری های قلبی و برخی سرطان ها را کاهش می دهد. از آنجایی که این رژیم استفاده از تمام منابع طبیعی فیبر، ویتامین ها، مواد معدنی، فیتوکمیکال ها و کلسترول خوب را تشویق می کند، بنابراین یکی از مناسب ترین رژیم های غذایی برای بیمارانی است که از این بیماری های ذکر شده رنج می برند.

۵. کلینیک مایو شما را به داشتن فعالیت بدنی منظم تشویق می کند – بر خلاف سایر رژیم های غذایی که عمدتاً بر روی مصرف غذا تمرکز دارند، رژیم غذایی بدون فعالیت بدنی منظم و ورزش کامل نخواهد بود. به این ترتیب تعداد کالری دریافتی شما برابر یا حتی کمتر از میزان انرژی مصرفی شما خواهد بود. بنابراین، اگر این اصلاح سبک زندگی را دنبال کنید، نه تنها به وزن ایده آل خود خواهید رسید، بلکه می توانید آن را نیز حفظ کنید.

و بنابراین، پس از خواندن نکات مثبت، ممکن است بخواهید در مورد مضرات استفاده از رژیم غذایی کلینیک مایو بپرسید.

در اینجا موارد منفی وجود دارد:

۱. باید ست لباس جدید بخرید! درسته! از دست دادن چربی های اضافی شکم با استفاده از رژیم غذایی کلینیک مایو به این معنی است که شما باید لباس های جدیدی بخرید و این بدان معناست که باید مقداری پول نقد برای لباس جدید بخش خود خرج کنید.

۲. شما باید سبزیجات و سبزیجات خود را بخورید. اگر عادت به خوردن سبزیجات و سبزیجات خود ندارید، یک خبر بد برای شما وجود دارد: باید آنها را بخورید! تطبیق رژیم غذایی کلینیک مایو در زندگی شما مستلزم خوردن غذاهای سالم کاملا طبیعی است که شامل سبزیجات شما نیز می شود.

۳. شما به طور مرتب نیاز به عرق کردن دارید. اگر تمام عمر خود را کم تحرک بوده اید، خبر بد دیگری برای شما وجود دارد: فعالیت بدنی بخشی از این رژیم است و بدون آن برنامه غذایی شما هرگز آنقدر موثر نخواهد بود. با این حال، اگر از افرادی هستید که واقعاً از داشتن عرق روی پیراهن خود متنفر هستید، یک خبر خوب برای شما دارم: برخی از دستگاه های کاهش وزن مانند کمربند کاهش وزن وجود دارد که می تواند به شما در انجام فعالیت های روزانه کمک کند. یک تمرین.

به این ترتیب، حتی بدون اینکه حواسش به آن باشد، ورزش خواهید کرد. رژیم کلینیک مایو یکی از برنامه های رژیمی است که می تواند موثرترین و مطمئن ترین گزینه را برای کاهش وزن اضافه شما ارائه دهد. چرا امروز آن را امتحان نمی کنید؟ این چالش را قبول کنید و نتایجی که می تواند به همراه داشته باشد را ببینید

سریعترین رژیم لاغری