مریکا به حداقل راضی نمی شود، باخت را متحمل می شود



دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اکنون کار به جایی رسیده است که اگر آمریکا در قانون باید را برای خود

اسدالله بادامچیان در گفت وگو با گزارش درباره ارزیابی حزب موتلفه اسلامی از روند مذاکرات وین اظهار کرد: آمریکا بود که روابط خود را با ایران قطع کرد، پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود که روابط را قطع کرد. در این ۴۰ سال هم آمریکا و اروپا از هر نوع مخالفت، تخریب، تحریم و توطئه علیه ایران کوتاهی نکردند. حتی ریگان گفته بود که می‌دانست ایران را بخشکانیم اما ملت ایران مقاومت جانانه کرد و با قدرت و تدبیر امام (ره) و رهبری مواضع اصلی خود را به پیش برد.

وی با بیان اینکه قدرت اشاره کرده است که تصمیم مهم است و برای تصمیم گیری به دردی نمی خورد، بررسی کرد: ما جمهوری اسلامی شرکت کردیم و قرارداد هم امضا شد، اما رئیس جمهور پیشین آمریکا از برجام شد و رئیس جمهور فعلی می شد. واهد به برجام باز می گردد. این نشان می دهد ایران مستقل و قوی است . یرا اگر سازش کرده بود یا کوتاه آمده بود قضیه دیگری پیش می رفت.

این فعال سیاسی افزود: متأسفانه دولت پیشین انتخاب را دنبال می کند اما معلوم شد آمریکا آماد اما در ادامه با مقاومت ایران، دولت اوباما باید امتیازهایی را به ایران بدهد و برجام را امضا کند، اما ترامپ از برجام خارج شد و بار دیگر ثابت شد که آمریکا قابل اعتماد نیست. اما آن ها فکر می کنند با خروج از برجام ایران معضل می شوند اما ایران با قدرت مسیر خود را ا.

بادامچیان با بیان اینکه ایران تحریم همه تحریم هاست، افزود: این موضع عقلانی و حقوقی است. روابط ایران با کشورهای دیگر چه ربطی به آمریکا دارد. فشار به سایر کشورها برای قطع روابط با ایران مخالف و حقوق بین المللی است و در واقع آمریکا ن. مریکا در پوشش دموکراسی یک دیکتاتوری جهانی را دنبال کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین درباره موضع حزب موتلفه درباره مذاکرات وین گفت: این قانون باید. هر چه در قرارداد قبلی آمریکا و اروپا به آن عمل کند. ما اکنون به آمریکا نیاز نداریم نفت خود را می‌فروشیم و می‌خواهم را دریافت و مدیریت کشور را به پیش می‌برد و به زودی آمریکا خواهد فهمید که سلاح‌ها کاملاً بی اثر است. در واقع فشار آمریکا به نتیجه نرسیده و اکنون کار به جایی رسیده است که اگر آمریکا در قانون باید را برای خود در نظر نگیرد، باخت به آن ها تحمیل می شود.

وی در پایان گفت: معتقدیم دولت همان طور که تا الان عمل کرده است باید مسیر مذاکرات را ادامه دهد. یعنی محکم بایستد، عقب نشینی نکند و با تدبیر مذاکره را دنبال کند. اگر در ادامه روابط عادی ممکن است سایر مسائل هم با اذن رهبری مورد بحث قرار گیرد. اکنون دولت به پشتیبانی ملت و رهبری باید مسیر خود را محکم و استوار ادامه دهد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری