مرکز تناسب اندام آزادی خود را پیدا کنید

دسته‌بندی نشده


یوگا یک تمرین عالی با تاثیر کم است که به بازگرداندن تعادل به بدن و ذهن کمک می کند. شکی نیست که تمرینات و تنفس عمیق در هر کلاس برای رفاه عمومی عالی است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

تمرینات گروهی یوگا فراتر از حرکات کششی و آرامش است. هیچ حرکتی بی هدف وجود ندارد و هر حالت (یا وضعیت) تحت هدایت مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به حفظ تن ماهیچه ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان آماده هستند تا ژست ها را هدایت و تغییر دهند تا بدون آسیب و تنش انجام شوند.

این یک تمرین ملایم اما تقویت کننده است که می تواند از هر سنی لذت ببرد و به خصوص برای مادران تازه وارد احساس شود. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن که با سفتی و درد آرتریت سازگار می شوند ؛ و کسانی که درد مزمن ناشی از مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس دارند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند نیز ممکن است با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و داشتن یک ذهن آرام و شفاف ، تسکین پیدا کنند.

افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، یوگا نقش مهمی در مدیریت درد ، کاهش تنش عضلانی و رفاه کلی دارد.

آیا یوگا را امتحان می کنید؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام است که انگیزه و حمایت را نیز ارائه می دهد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروزه که همه مشکلات سلامتی ، کاری و مالی را تجربه می کنیم. یک ساعت اقامت آرام می تواند به تمرکز ذهن شما در جهت تمرکز مجدد و بهبود سلامت شما کمک کند.

نگران ژست های دست نیافتنی و ناجور هستید؟ می فهمیم. مربیان راهنمایی هستند و تجربه راحت و لذت بخشی را تضمین می کنند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تمرین باورنکردنی ، با Freedom Fitness تماس بگیرید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *