مروری بر فعالیت های علمی معلمان / تقویت نظام آموزش از راه دور بر اساس هدف دانشگاه پیام نوررئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به تلاش برای مهار آموزش نوین دانشگاه و تبدیل آن به پردیس دانشگاهی در کشور، از بازنگری نهضت علمی معلمان خبر داد.

به گزارش ایسنا. دکتر. ابراهیم تقی زاده در نشستی دوستانه و همدلانه با اصحاب علم در آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش برای انحصار آموزش فنی در دانشگاه پیام نور به عنوان مرکز دانشگاه مجازی کشور، از بررسی فعالیت های علمی اساتید و ساماندهی سمت ها در این دانشگاه خبر داد. در نمودار مدیریتی، برای ارتقای عدالت اداری، اولویت و برنامه های سازمان مرکزی این دانشگاه اعلام شد.

وی گسترش پردیس‌های دانشگاه پیام نور در کشورهای اسلامی، نظارت و اجرای مراکز تحقیقاتی بین‌المللی، تغییر وضعیت همکاران، تجهیز آزمایشگاه‌ها و ایجاد مرکز روان‌شناسی را برای پیشبرد اهداف سازمان‌ها از برنامه‌ها و اولویت‌ها در این زمینه عنوان کرد. . دانشگاه

دکتر. دل افکار، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، ارتقای کیفیت و به روز رسانی نرم افزارهای آموزشی را در اولویت برنامه کاری این معاونت عنوان کرد.

وی در این نشست از تقویت نظام آموزش از راه دور دانشگاه در راستای اهداف دانشگاه خبر داد و اصلاح آیین نامه به منظور تسهیل در اصلاح وضعیت همکاران دانشگاهی را از دیگر اولویت های معاونت آموزشی دانشگاه دانست. تحصیلات تکمیلی در بخشی دیگر از این نشست، دکتر. اجلالی معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور از درآمدهای غیردانشگاهی در آذربایجان شرقی تقدیر کرد.

معاون آموزشی و فارغ التحصیلی دانشگاه پیام نور نیز از انعقاد قرارداد همکاری با بانک های مطرح و فروشگاه های زنجیره ای برای ارائه خدمات اجتماعی و رسیدگی به دوستان و تلاش برای بهبود شرایط زندگی و ایجاد شرایط مناسب خبر داد. اولویت مدیریت اداری و مالی دانشگاه توسط همکاران.

انتهای پیام/