مراکز سنجش اولیه سلامت از فردا آغاز به کار می کنندبه گفته رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، فرآیند سنجش سلامت نوآموزان از ۲۱ خرداد آغاز می شود و سایت سنجش از روز چهارشنبه ۱۰ تیرماه برای بازدید عموم باز است. دور زدن.

به گزارش ایسنا. برنامه سنجش آمادگی جسمانی و آمادگی تحصیلی هر ساله با هدف شناسایی و مداخله به موقع اجرا می شود که اکنون سطح پوشش دانش آموز در طرح سنجش به ۹۹.۵ درصد رسیده و آمادگی تحصیلی است.

معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی یک ارزیابی سلامت چیست؟

بر اساس بخشنامه رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، کلیه نوآموزان ورودی پایه اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ و همچنین باقیمانده سال تحصیلی قبل مورد سنجش قرار می گیرند. .

منابع اولیه برای ارزیابی بینایی، بینایی رنگ، شنوایی، گفتار، آمادگی تحصیلی، اختلال در فعالیت بدنی، شاخص توده بدن، قد، وزن، دهان و دندان، بیماری های پوستی (پوست و مو) و بیماری هایی که نیاز به مراقبت های ویژه دارند. و همچنین وضعیت ایمن سازی توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در محل آزمایش انجام می شود.

مبتدیانی که مشکوک به مشکل در یکی از معاینات بینایی، شنوایی و بدن هستند که باید به مرحله خاصی ارجاع داده شوند، طبق دستورالعمل تست بینایی، شنوایی، بدن و اوتیسم مراحل دیگر را ادامه خواهند داد.

مدارک مورد نیاز برای ارزیابی داده ها

– اصل شناسنامه دانش آموزان و اولیا

– کارت ایمن سازی تکمیل شد

– عکس ۳ ۴

-به مبلغ ۶۰۰۰۰۰ ریال که فقط از طریق درگاه پرداخت الکترونیک قابل دسترسی است.

به گفته رئیس انجمن آموزش و پرورش استثنایی، سنجش سلامت برای پنج درصد دانش آموزان ساکن در مناطق کم برخوردار رایگان، نیم هزینه ۱۰ درصد و برای دانش آموزان عشایری رایگان است.

انتهای پیام/