مراغه چیان: ۵ تیم برای قهرمانی رقابت می کنند/ ساپینتو هنوز استقلال را به طور کامل نشناخته است!پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت که سرمربی آبی های پایتخت تیمش را به طور کامل نشناخته است.

سعید مراغه چیان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای پایتخت آبی پوشان اظهار کرد: استقلال از نظر امتیازی فرم خوبی از خود نشان داد اما هنوز جا دارد.کار از یک دیدگاه فنی به نظر من دفاع بیش از حد در دفاع بازی می کند و خط هافبک مثل فصل قبل نیست. برخی از افراد هنوز پاسخ نداده اند و نیاز به زمان دارند. ساپینتو هنوز استقلال را به طور کامل به رسمیت نشناخته است. در استقلال همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند و رقابت شدیدی بین بازیکنان وجود دارد. فکر می کنم خط دفاعی استقلال در وضعیت خوبی قرار دارد و ارتباط خط هافبک و دفاع بالا خواهد بود. امیدوارم ساپینتو بتواند در هفته های آینده تیمش را بشناسد و شرایط خوبی داشته باشد.

وی ادامه داد: فکر می کنم ۵ هفته طول بکشد تا استقلال در شرایط خوبی باشد. اگر مهدی قیدی بتواند ۹۰ دقیقه برای استقلال بازی کند، یاماگا و محبی شرایط خوبی دارند، فکر می کنم تیم در مسیر پیروزی قرار دارد. در کل همه دوست دارند یک بازی زیبا بین استقلال و پرسپولیس ببینند و امیدوارم استقلال در هفته های آینده بازی های خوبی را انجام دهد. در حمله باید گل های بیشتری زده شود و از موقعیت ها به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

اسطوره تیم فوتبال استقلال درباره حضور بانوان استقلالی در ورزشگاه آزادی گفت: از این اتفاق بسیار خوشحالیم. چرا زنان در این سال ها به میدان نیامده اند؟ حضور زنان در میدان، میدان را به یک نفرین و نفرین بی بدیل تبدیل کرده است. پس از آن، زنان باید راه خود را به میدان پیدا کنند و از تماشای بازی تیم خود لذت ببرند.

در نهایت در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می تواند مانند فصل گذشته مدعی قهرمانی لیگ برتر شود؟ وی گفت: من ۵ تیم را مدعی قهرمانی می بینم. استقلال، پرسپولیس، فولاد، گلغر و سپاهان. تیم ها نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری دارند و تیم های رده های پایین ضعیف تر شده اند. استقلال هفته آینده به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود و آبی ها باید مثل سال گذشته از این برد الهام بگیرند تا نتایج خوبی بگیرند. استقلال باید بازی تیمی بهتری داشته باشد و بهتر کار کند.

در انتهای پیام