مراسم بزرگداشت آیت الله فاطمی نیا در ورودی امامزاده سید حمزه (س) تبریز برگزار شد.ایسنا/ آذربایجان شرقی آیت الله فاطمی نیا، مدرس ارشد اخلاق مؤسسه و دانشگاه، با حضور نماینده ولی فقیه آذربایجان در آستان مقدس سید حمزه (ع) تبریز.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی فروغی که در این مراسم سخنرانی می‌کرد، فضایل این عالم سکولار را اینگونه توصیف کرد: اعضای جامعه که همیشه مؤدب و مؤدب هستند.» بسیاری از مردم دین، علم، اخلاق و ایمان را دوست داشتند.

وی افزود: مرحوم فنیقی اگرچه غالباً به عنوان استاد اخلاق و تحقیقات دینی در بین مردم و به ویژه جوانان شهره بود، اما این کارشناس اهل بصیرت است و به یاری نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری شتافت. جمهوری. انقلاب نقش رهبری را بر عهده گرفته است.» تمام شد.

حجت‌الاسلام فروغی با بیان اینکه آیت‌الله فاطمی‌نیا یکی از افراد و افراد با سابقه در پژوهش‌های بشری به‌ویژه احادیث و احادیث اهل بیت(ع) بود، گفت: بنابراین سایر علوم اسلامی مانند. متکلمان و متکلمان صوفی، صاحب نظر بودند و بیشتر کارشان با احادیثی که پذیرفته بودند، تبلیغ می‌کردند و در واقع به دنبال پراکنده کردن احادیث اهل بیت (ع) بودند تا انسان‌ها مطالعه کنند. با رازها و رازهای داستان ها.

آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا در سال ۱۳۲۵ در تبریز دیده به جهان گشود و از مشاهیر اخلاق و صوفیه بود و در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ درگذشت.

انتهای پیام/