مراجعه بیش از ۱۱ هزار نفر به مراکز بهداشتی و درمانی خوزستان در روز گذشتهایسنا/ خوزستان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از بستری ۸۸ بیمار در بیمارستانهای خوزستان در شب.

دکتر سید محمد علوی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ هزار و ۹۶ نفر به مراکز منتخب بهداشتی، کلینیکهای تشخیصی و بیمارستانهای استان خوزستان مراجعه کنند که یک هزار و ۳۸۰ بیمار از بین این افراد شناسایی شده اند. میزان شناسایی شده نسبت به روز قبل از آن، ۵۳۸ نفر کاهش یافته است.

به گگارش ایسنا، وی افزود: در این مدت ۸۸ بیمار نیز در بیمارستان های بستان خوزستان بستری هستند که نسبت به قبل از آن ۴۸ مورد کاهش در بستری ها داشته اند. در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ نفر از هم استانی‌ها نیز جان باختند که تعداد فوتی‌ها نسبت به روز قبل از دو مورد کم است.

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به سیری بیماران پایی، درمان و فوتیها بیان کرد: ۲ هزار و در این روز ۳۴۶ بیمار بهبود یافتند. در مجموع ۵۳۳ هزار و ۶۷ بیمار بهبود یافته‌اند.

علوی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت میکرد، با اشاره به ادامه روند واکسیناسیون در خوزستان گفت: پوشش نوبت اول واکسیناسیون در افراد بالای ۱۲ سال درصد و نوبت دوم ۸۴.۷ ۷۱.۸ درصد و پوشش نوبت سوم در افراد بالای ۱۸ ۲۷ سال است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری