مدال تیراندازی مستلزم حضور در اردوی تدارکاتی و جام جهانی استمربی تیم ملی تفنگ گفت: اگر برنامه‌ها به عنوان حضور در اردوی تدارکاتی و جام‌های جهانی انجام شود.

حسین باقری در گفت و گو با ایسنا بعد از اعزام تیم ملی تیراندازی به مسابقات جام جهانی مصر اظه. ند هم داریم که در مورد برنامه صحبت کردیم. همه در تلاش هستند که آن برنامه‌ها انجام می‌دهند تا ورزشکاران به آمادگی برسند.

مربی تیم ملی تفنگ در پاسخ به این سوال که آیا اعزام نشدن به مسابقات جام جهانی جهانی در روحیه تیراندازان تاثیری نگذاشته است، گفت: به هر حال سخت بود اما باید فراموش کنند و خود را برای حضور در جام جهانی آماده کنند.

او در مسابقات جام جهانی پیش رو گفت: جام جهانی برزیل که در ۲۰ فروردین آغاز می‌شود، می‌توانم. اما مقداری به لحاظ ممکن است به مشکل بخوریم و به همین دلیل قطعی نمی‌توانم بگویم که به این مسابقا.

باقری به حضور در اردوی تدارکاتی خارجی اشاره کرد و گفت: مهمتر از جام جهانی برزیل یک اردوی تدارکای تدارکای باید در آن اردو تیراندازان برای جام جهانی بعدی در آذربایجان آماده شوند.

وی در پاسخ به این سوال که این اردو در کدام کشور خواهد بود گفت: هنوز مشخص نیست که در کدام کشور است گزند گزینه مد نظر است که باید در نهایت با توجه به شرایط و مسائل دیگر کدام یک نهایی را ببینیم

باقری در پاسخ به این سوال که خیلی تا بازی های آسیایی نیست آیا تیراندازان می توانند با همین برنامه در آن رقابت ها موفق باشند و مدال بگیرند، گفت: مطمئناً اگر برنامه ریزی شده باشد، یعنی بتوانیم اردوی تدارکاتی داشته باشیم، تجهیزات و مهمات مورد نیاز را داشته باشیم. تهیه کنیم و در جام‌های جهانی شرکت کنیم تیراندازان را آماده کنیم.

مربی تیم ملی تفنگ در تمرینات ویژه خشک و تمرین ساچمه و فشنگ گفت: ساچمه که فعل در تمرینات داریم و مشکلی نیست اما با تعداد خیلی کمی فشنگ، تمرینات را دنبال می کنیم. حضور در اردوها و جام‌های جهانی علاوه بر بالا بردن آمادگی تیراندازان برای تهیه فشنگ خیلی مهم است.

انتهای پیام