مدارس نیویورک در حال افزایش است ، اما برنامه های فوق برنامه در تلاش هستند تا نیروی کافی پیدا کنند

دسته‌بندی نشده


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش افتتاح شد ، اما برای بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه ، هنوز یافتن نیروی کافی برای ارائه پاییز امسال دشوار است ، بنابراین خانواده ها به دنبال جایگزین هستند.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندان خود ، مدرسه بروکرین چارتر ، دریافت کرد. نامه ای که نشان می دهد برنامه بعد از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید فوراً اقدامات دیگری را انجام دهند.

کوهن گفت: “این واقعاً یک شگفتی بزرگ و یک مبارزه بزرگ برای ما به عنوان والدین است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار برنامه فوق برنامه Brooklyn Prospect Kids Orbit ، از اظهارنظر درباره جزئیات این قرارداد امتناع کرد ، اما گفت که جذب نیرو دشوار است. به گفته وی ، یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که معمولاً بخش بزرگی از کارکنان وی را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

“نوازندگان و شنوندگان ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کردند ، و آنها بخش بزرگی بودند: 30-40 درصد. شیندلر گفت که کارمندان ما به دلیل پاره وقت هستند. “دارد برمی گردد ، اما بسیار آهسته اتفاق می افتد.”

یکی از کارکنان University Settlement ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های فوق برنامه را در 17 مدرسه عمومی بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که یافتن بخشی از مشکل یافتن کارگران واجد شرایط واکسینه شده است.

کارکنانی که در برنامه های بعد از مدرسه COMPASS ، Lighthouse و Cornerstone شهر کار می کنند ، یا کسانی که در برنامه بعد از مدرسه در اداره آموزش و پرورش شهر مشغول به کار هستند ، دارای مدارک واکسیناسیون شهری هستند که نیاز به اثبات حداقل یک دوز واکسن COVID-19 یا با مرخصی موکول مواجه می شود. بعدازظهر جمعه ، DOE گفت حداقل 90 درصد از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

یکی از کارکنان شهرک های دانشگاهی که نخواست نامش فاش شود ، زیرا مجاز به صحبت با مطبوعات نیست ، گفت: “یافتن نامزدهای واجد شرایط حتی برای درخواست برای موقعیت های شغلی بسیار دشوار است.”

“در حال حاضر ، بخش جوانان ما بین منهتن و بروکلین حدود 40 کارمند دارد که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما داشته است. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Players ، که دو برنامه فوق برنامه در بروکلین اجرا می کند ، گفت که با نامزدهای واکسینه نشده نیز روبرو است.

او گفت: “من افراد بسیار واجد شرایط را پیدا کردم و فکر کردم که من جایزه را دریافت کرده ام و سپس فهمیدم که چرا آنها هنوز در آموزش و پرورش استخدام نشده اند زیرا واکسینه نشده اند.” “این امر کاندیداهای مورد علاقه من را بسیار کاهش داده است.” او می گوید که معمولاً برای هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو برنامه دارد.

به استثنای مدارک واکسیناسیون ، کار فشرده و کم درآمد است ، یکی از کارکنان شهرک دانشگاه اذعان داشت: “برای ما سخت است که با برخی از فروشگاه های خرده فروشی و برخی از شرکت های خصوصی دیگر که می توانند ساعتی بیشتر پرداخت کنند ، رقابت کنیم. واقعاً سخت است. “

پترسون گفت که باید معیارهای استخدام کارکنان خود را تغییر دهد تا شامل نامزدهایی شود که دیپلم کالج ندارند. “من حتی تماشا نکردم […] افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده بودند ، و من اکنون شروع به بررسی افرادی می کنم که هنوز در کالج تحصیل می کنند. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE گفت که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنی دوره های تعدیل برنامه های فوق برنامه از جمله چالش های مربوط به کارکنان است و خاطرنشان کرد که این شهر همان تعداد برنامه های فوق برنامه را در سال های گذشته ارائه می دهد.

دپارتمان جوانان و توسعه اجتماعی ، که سه برنامه بعد از مدرسه را که توسط این شهر اجرا می شود ، ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال با بازگشت یادگیری شخصی قوی بود و بیش از 900 برنامه COMPASS تنها شامل بیش از 90،000 کودک بود.

مارکاس زوستوویسیوس ، سخنگوی DYCD گفت: “اگرچه COVID-19 بر میزان پذیرش برنامه های بعد از مدرسه که توسط DYCD تأمین می شود در طول گرمای همه گیر تأثیر می گذارد ، اما برنامه ها کاهش نمی یابد.” “در واقع ، با راه اندازی کامل خدمات شخصی در این سال تحصیلی ، ما انتظار داریم بیش از هزار برنامه فوق برنامه COMPASS ، Beacon و Cornerstone به طور کامل ثبت نام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *