محل های دفن زباله البرز به خوبی مدیریت نمی شودایسنا/ البرز رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز گفت: بر اساس دستور استاندار البرز، مدیریت پسماند از مبدا تا محل بازیافت و دفن بر عهده شهرستان کرج و سایر شهرستان های این شهرستان است.

به گزارش ایسنا، مجید درگی سه شنبه ۲۴ خرداد در خصوص پاکسازی جاده قزلحصار و رینگ دره از زباله اظهار کرد: روزانه بیش از ۵۰۰ کامیون و کامیون در جاده قزلحصار و رینگ دره تردد می کنند که طی ماه های اخیر و سال ها بخشی از.

درگی افزود: امروز با تلاش شهرداری کرج و چهارباغ شاهد پاکسازی این جاده زباله و زباله هستیم و این اقدام آغاز مدیریت پسماند در جاده قزلحصار و رینگ دره خواهد بود. “

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز با بیان اینکه بازیافت هنوز با وجود گرانی فروش و بهره برداری از ماشین آلات و تجهیزات در دره البرز انجام نشده است، گفت: این اتلاف پول است. قیمت زباله و مشکلات زیست محیطی در این منطقه وجود داشت.

درگی افزود: بر اساس دستور استاندار البرز، شهرداری کرج و سایر شهرداری ها موظفند پسماندها را از مبدا تا محل بازیافت و دفن مدیریت کنند تا در آنجا شاهد مشکل زیست محیطی نباشیم، پسماند اضافه خواهد شد. . قیمت.”

رئیس اداره حفاظت محیط زیست استان البرز تاکید کرد: طرح مدیریت پسماند به صورت جدی در استان اجرا می شود و مردم برای مراقبت از طبیعت و پرهیز از ریختن کیسه های پلاستیکی در اولویت قرار دارند.

درگی گفت: امروز ساکنان ابریشم البرز که در چند ماه گذشته از شرایط بد زیست محیطی رنج می برند، شاهد محیطی تمیز و غیر پلاستیکی در حد لازم بوده اند. شاهد از هم پاشیدگی پلاستیک. در منطقه نمانید.

انتهای پیام/