مجموعه دانش کوچک ریزن ۳۷ میلیارد تومان فروش داشته استایسنا/ همدان رئیس هیئت مدیره روزن با اشاره به رتبه دوم روزن در منطقه همدان پس از ملایر از نظر دانش بنیان گفت: سال گذشته مجموعه دانش بنیان های کوچک شهرستان روزن ۳۷ میلیارد تومان فروش داشت.

علی اصغر غفاریارتر، پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ (HOL) – شورای اداری شهرستان روزن با حضور رئیس بخشداری همروین و برخی از مدیران کل ادارات با هدف بررسی مشکلات و مشکلات روزن برگزار شد. این شهرستان ضمن تمرکز بر تصویب سفر رئیس جمهور گفت: شهرستان روزن قبل از دولت سیزدهم دارای ۱۷ واحد دانش است که در ۹ ماه گذشته به ۱۱ واحد جدید در شهرستان و سه قسمت اضافه شده است. واحدهای مذکور در حالی در مرحله نظارت هستند که این تعداد واحد دانش بنیان باعث اشتغال ۱۷۸ نفر ساکن شهرستان شده است.

وی با بیان اینکه قول داده ایم روزن را کارگاهی در حوزه ساخت و تولید کنیم، افزود: ۸۴ روستا در روزن طبق ماده ۵۶، ۵۵ روستا، حفر قنوات و ۲۵ روستا در حاشیه کانال کار شده است. . در تمام ۸۴ روستا دیده می شود.

غفاری عطار با اشاره به اینکه در ۲۷ روستا عملیات آماده سازی و آسفالت در حال انجام است، گفت: ۸۵۰ میلیارد به تمام اعتبارات شهرستان از محل سفر ریاست جمهوری و بیش از ۱۰۰۰ میلیارد از ماده ۵۶ پروژه های عمرانی شهرستان اختصاص یافته است. . این میزان اعتبار انقلابی بزرگ در عمران و آبادانی شهر خواهد بود چرا که میزان اعتبار تخصیص یافته بی سابقه بوده است.

شهردار روزن با اشاره به اولویت های مهم دولت سیزدهم در حوزه کاری، اقتصادی و مسکن گفت: با توجه به اضافه شدن ۷۵ هکتار به شهر روزن، این شهر تا ۳۰ سال آینده هیچ مشکلی در ساخت و ساز مسکن نخواهد داشت. سال ها.

غفاری عطار با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم بحث نهضت ملی مسکن به عنوان یک برنامه چهارساله در نظر گرفته شده است، افزود: قول دادیم طرح مسکن شهر روزن را به عنوان یک برنامه ۳۰ ساله در نظر بگیریم که تکمیل و شامل می شود. ۷۵ هکتار در شهرستان روزن این امر محقق شده است و محدودیتی برای ساخت خانه نداریم.

نماینده ارشد شهرستان روزان همچنین با اشاره به اینکه ۱ تا ۱۰ هکتار به حریم ۵۴ روستای این شهرستان افزوده می شود، گفت: روستاهای ساخته شده خارج از حریم روستاها از سال ۱۳۸۰ در ۵۴ روستای شهرستان ساخته شده است. ۴۶۳ واحد ساخته شد که با توجه به آن مشکلات متعدد حقوقی وجود داشت، مشکلات محیط زیست، اسناد، آب و برق در آن واحدها با پیگیری های لازم حل شد که انقلاب بسیار خوبی در منازل روستایی روستاییان است. شهر.

وی زمانی که از پروژه های نیمه تمام شهرستان صحبت می کرد، خاطرنشان کرد: شناسایی، شمارش و جمع بندی شد و هر کدام از این پروژه ها با تعریف و طرح وام دیده شد.

فرماندار روزن وام تخصیص یافته به پروژه های نیمه تمام این شهرستان را بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان برشمرد و گفت: به محض تخصیص این وام مشکل این پروژه برای تکمیل طرح ها حل می شود.

وی با اشاره به ۱۷ نقطه حادثه خیز شهر روزن ادامه داد: با شناسایی تمامی این نقاط حادثه خیز، ۹ نقطه حادثه خیز ایمن سازی شده و مابقی نقاط پرحادثه با نقاط سفر قابل حل است.

روزن تا یک سال آینده هیچ تصادفی نخواهد داشت

غفاری عطار از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای نقاط حادثه خیز این شهرستان خبر داد و گفت: شهر روزن در سال آینده نقاط حادثه خیز نخواهد داشت.

وی در ادامه بیان کرد: ارتقای روستای بکراتی به بخشداری یکی از مهمترین مواردی بود که از سال ۷۳ به بعد مردم خواهان آن بودند و مردم ساکن در شهر به ویژه بخش سردرود واقعاً به آن مشغول بودند و تایید این موضوع. . مقامات

غفاری عطار افزود: اکنون تصمیم برای تمدید بخشداری بکراتی در یک منطقه به کمیته دولتی ارسال شده و تمامی مراحل خود را طی کرده و منتظر تصویب شورای دولت است.

وی همچنین با اشاره به اینکه کلانتری بابابازار راه اندازی شد، گفت: ساخت و راه اندازی کلانتری باباذر در سال ۷۴ به تصویب رسید و از آن زمان تاکنون مردم شهرستان سردرود منتظر اجرا و ساخت این کلانتری بودند. تقاضای منطقه ای تبدیل شد.

کنارگذر، دروازه میدان روزن، ورودی شهر روزن و دماق، رفع مشکلات مرغداری ها، مدارس، استخر بانوان و بیمارستان روزن از دیگر نیازها و مشکلات مردم بود که فرماندار روزن به آن اشاره کرد و یادآور شد: و اعتبارات تخصیص یافته به اینها. . پروژه ها پروژه هایی هستند که در بالا ذکر شد و در حال اجرا هستند.

فرماندار روزن نیز بحث اشتغال و اقتصاد را از دیگر اولویت های دولت سیزدهم عنوان کرد و خاطرنشان کرد: شهرک روزن در هشت سال گذشته تنها دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی داشته و هشت واحد جدید نیز در حال ساخت است. شهر صنعتی در یک ماه گذشته سه قسمت در خارج از شهر در حال اجرا بوده است.

غفاری عطار یادآور شد: در سفر قبلی استاندار همدان از شهرستان روزن آبروی شش کارخانه را دید که در شش ماه گذشته این کارخانه ها ۹۳ میلیارد تسهیلات دریافت کردند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۶ واحد در حوزه اقتصادی و کاری شهرستان روزن فعالیت می کنند، گفت: در حوزه کاری و اقتصادی شهرستان نیز ۶۰۰ میلیارد تومان به این واحدها اختصاص یافته است که اتفاق بزرگی برای آنها است. کار شهری شمرده می شود

فرماندار روزن در ادامه افتتاحیه مرغداری الوند در شهرستان روزن در ۴۵ روز آینده گفت: شهرستان روزن تا قبل از دولت سیزدهم ۲۲.۵ هکتار گلخانه در گلخانه داشت که در چند ماه گذشته شش هکتار افزایش داشت. زیرساخت ها و آبرسانی و مجوز ۶۸ هکتاری نیز آماده شد و مشکلی برای انتقال آن وجود ندارد.

غفاری عطار با بیان اینکه قول احداث ۱۰۰ هکتار گلخانه در سال آینده را داده ایم، افزود: در حال حاضر دو کارخانه خوراک دام در شهرستان روزن در حال فعالیت هستند که این دو پروژه با جمع آوری قسمت طبقه بندی ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند. گلخانه تولیدی نیز در شهر روزن ساخته شد که محصولات آن به کشورهایی مانند قطر و روسیه صادر می شود.

به گزارش ایسنا، در این جلسه با حضور گروه اقتصادی منطقه، مدیران کل، فرماندار روزن و نمایندگان روزن و درغزین در حوزه های مختلف، مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف به ویژه عمران و عمران مورد بحث و بررسی قرار گرفت. شورا.اسلام.

در انتهای پیام