ما به زندانیان درگیر در تیراندازی اجازه نمی دهیمایسنا/ کرمانشاه دادستان کل کرمانشاه و انقلاب از برخورد با قاچاقچیان اسلحه و عوامل تیراندازی خبر داد.

شهرام کرمی در جمع مسلمانان اهل سنت کرمانشاه به مناسبت هفته عدالت با ابراز ناراحتی از برخورد قوه قضائیه با امنیت گفت: آنها که اسلحه به دست می گیرند و آنها که می ترسند، ارعاب و ارعاب. امنیت مردم، زنان و کودکان را به خطر انداخته و به هیچ وجه از بدرفتاری قوه قضائیه در امان نیست.

وی همچنین با اشاره به اینکه قوه قضاییه به شدت نگران برخورد با سارقان است، گفت: سارقان، سارقان و سارقان همچنان می دانند که قوه قضاییه به صورت علنی با آنها برخورد خواهد کرد.

دادستان کل کرمانشاه به کم تحملی مردم کرمانشاه اشاره کرد و افزود: متأسفانه به دلیل کم تحملی مردم در کوچکترین مسائل با هم اختلاف نظر دارند و گاهی منجر به درگیری و درگیری مسلحانه می شود. بودن.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه رسیدگی به این گونه جرائم را در اولویت قرار داده است، گفت: به این گروه از زندانیان رحم نمی کنم.

کرمی تاکید کرد: امنیت زندگی، کسب و کار و اوقات فراغت مردم خط قرمز است زیرا معتقدیم هر زمان که امنیت در جامعه بیشتر شود نگاه مردم به زندگی آنها و توسعه کشور و از سوی دیگر جوانان است. مانند اعتیاد در دام آسیب های اجتماعی نمی افتند.

وی یادآور شد: دولت به وظایف خود عمل می کند و از عموم مردم می خواهیم به کمک ما بیایند.

انتهای پیام/