ماده سازی ۱۰۰۰۰ صندلی ناوگان مسافربری عمومی در خراسان شمالی برای اجرای طرح نوروزیایسنا / خراسان شمالی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از آماده سازی ۱۰ هزار صندلی ناوگان مسافربری عمومی در این استان برای اجرای طرح نوروزی خبر داد.

سعید سبحانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ماه آغاز و تا ۱۵ سال آینده آینده ادامه می دهد، گفت: برای جابجایی مسافران نوروزی در این استان ۷۷۵ دستگاه ناوگان مسافربری عمومی برون شهری آماده شده است.

وی افزود: در طرح نوروزی ۱۵۷ دستگاه اتوبوس، ۲۴۵ دستگاه مینی بوس و ۳۷۳ دستگاه سواری کرایه به مسافران خدا.

سبحانی در ارتباط با فروش بلیط های حمل و نقل نیز اظهار کرد: پیش فروش غیرحضوری بلیط های نوروزی آغاز شده و بلیط ها تا ۵۰ درصد ظرفیت ناوگان، پیش فروش می شود.

وی ادامه داد: البته از تاریخ دهم اسفندماه نیز پیش فروش بلیط های نوروزی آغاز می شود و هم اکنون بلیط ها هم با حضور و هم به صورت غیرحضوری به فروش می رسد.

این مقام مسئول در ارتباط با نرخ کرایه ناوگان مسافربری عمومی برون شهری نیز بیان کرد: هنوز افزایش قیمت برای نرخ کرایه اعلام نشده است اما رانندگان به دنبال افزایش قیمت طی زمان اجرای طرح نوروزی هستند.

وی بیان کرد: از زمان شناسایی ویروس‌های نقل و انتقال عمومی برون شهری به چشم دیده و.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی ادامه داد: از سوی دیگر در اجرای طرح نوروزی نیز رانندگان به صورت یک سر خالی فعالیت می کنند یعنی در ابتدای شروع طرح از بجنورد به تهران بدون مسافرت سفر کرده تا شهرهای آنجا را به استان منتقل می کنند و در پایان طرح نیز این افراد را از استان به تهران منتقل کرده است.

انتهای پیام