لیگ یک با تاریخ شروع لیگ برتر فوتسال مشکلی نداردرئیس سازمان لیگ فوتسال گفت: به جز سپاهان درخواستی از سوی این باشگاه وجود ندارد و تا شروع مسابقات به زودی مشکلات این باشگاه برطرف خواهد شد.

آرش جابری، رئیس سازمان لیگ برتر فوتسال در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به خروج سه باشگاه لیگ برتری فوتسال از این باشگاه و جانشینان آنها، گفت: تاکنون هیچ تیمی با ما نامه ای برای استعفا ارسال نکرده است. و همه آن را در رسانه ها و اینترنت اعلام کردند. تنها تغییر، انتقال امتیاز مردان کاترین آمل بود. سایر تیم ها با شروع لیگ مشکلات خود را حل خواهند کرد.

وی ادامه داد: منتظر تصمیم سناتورها نبودیم تا ببینیم می توانند تیم را مدیریت کنند یا خیر. طبق قوانین مسابقات یک ماه مانده به شروع فصل باید قرعه کشی می کردم که این اتفاق افتاد و همه چیز طبق برنامه پیش رفت. فکر می کنم مشکل تیم هایی که هنوز آماده نیستند حل شود و در همان هفته اول به ورزشگاه بروند.

جابری در توضیح کمبود فرصت تیم های لیگ یک در لیگ برتر گفت: قبل از قرعه کشی و قرعه کشی با همه تیم هایی که احتمال صعود به لیگ برتر وجود دارد صحبت کردیم و هیچ کدام مشکلی نداشتم. این فرصت و همه راضی هستند.» لیگ برتر فوتسال به موقع برگزار می شود و تیم ها باید خود را برای روزهای ۲۳ و ۲۴ تیرماه آماده کنند.

انتهای پیام/