لیز تراس: تحریم علیه همه‌چیز و همه‌کس در روسیه روی میز استهمزمان با انگلیس و بریتانیا، روسیه را به خاطر حمله به این کشور با اعمال تحریم هایی مجازات کرده اند، وزیر امور خارجه انگلیس هشدار داد که تحریم علیه همه چیز و همه کس روی میز است.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسکای نیوز، لیز تراس، وزیر امور خارجه انگلیس در شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور جمهوری روسیه مسئول تلفات غیرنظامی و فرار بیش از ۵۰۰ هزار تن از مردم است. ماری که به سرعت در حال افزایش است.

وی افزود: دستان پوتین به خون آلوده است نه تنها خونی‌های بی‌گناه، بلکه خون مردانی هستند که آنها را ر

تراس گفت: ما از وزن جمعیمان که نیمی از اقتصاد جهان را تشکیل می‌دهیم، استفاده می‌کنیم تا بودجه ماشین جنگی پوتین را قطع کنیم و ما از طریق این تحریم‌ها، شدیدترین هزینه‌های اقتصادی را اعمال می‌کنیم و مردم عادی روسیه کم‌کم خود را در می‌آورند. ف‌های بانکی خواهند یافت و افزایش نرخ بهره بانکی خواهند داشت.

وی تصریح کرد: این پیامدها تنها با ادامه این درگیری از نظر وسعت و شدت بیشتر خواهند شد. ما در تلاشیم تا دولت پوتین را با تنگ‌تر کردن شرایط و شرایط بیشتر تحت فشار قرار دهیم.

لیز تراس افزود: ما به دنبال بالاترین رده سران و نخبگان روسی هستیم و پوتین و همه کسانی که در تعارض هستند. تحریم علیه همه چیز و همه کس روی میز است.

انتهای پیام