لوازم اصلی کل انبار تناسب اندام کندی

دسته‌بندی نشده


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد که در یکی از برنامه های متعدد سلامتی شرکت ما در کوهستان شرکت کنید. لورل ، نیوجرسی ، شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه می توان شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کرد. به هر حال ، ممکن است قبلاً رژیم هایی را امتحان کرده باشید که موفقیت آمیز بوده اند یا فقط برای وزنه برداری یا تمرینات قلبی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود تکیه کرده اید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد یک رژیم غذایی مغذی تر برای غذاهای روزمره است. در زیر برخی از بهترین چیزهایی که باید در انبار نگهداری کنید ، اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، ذکر شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات یک منبع عالی از مواد مغذی و پروتئین بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر هستند. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا پروتئین بیشتری به آن داده شود.

علاوه بر نگه داشتن عدس و حبوبات ، شما همچنین باید کنسرو لوبیا را در قفسه های ذخیره سازی خود قرار دهید تا زمان لازم برای تهیه غذای سالم در یک عصر شلوغ را کاهش دهید.

غلات کامل

رژیم غذایی سالم نیاز به کمک برخی کربوهیدرات ها دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات کامل ، ماکارونی غلات کامل ، جو دوسر و غیره منبع بسیار خوبی برای بدن شما هستند زیرا دیرتر از انواع دیگر هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند یک غذای سالم خوب باشد.

گزینه های منجمد و منجمد

یک متخصص تغذیه همیشه از چند مورد که ماندگاری بیشتری دارند حمایت می کند ، حتی اگر لازم باشد کمی سرد شوند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام در یخچال اغلب می توانند چند هفته بدون آسیب باقی بمانند و منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در طول روز سیر باشید.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات در فریزر وجود دارد که می توانید بلافاصله آن را بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بهتر از منجمد هستند – برای طعم و مزه ، اگر چیز دیگری نباشد – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا دم کرد ، و در صورتی که نیاز به تهیه یک غذای سالم دارید ، می توانید آنها را در دست داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انبارهای سالم که باید در دست داشته باشید ، یا بحث در مورد برنامه های سلامتی شرکت در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *