له از بدحسابی صداوسیما و چند سوال صریح


علیرضا نجف زاده، کارگردان سریال در ساخت «خوشنام» که این روزها مجموعه اش به پایان راه نزدیک است، از نحوه پرداخت صداوسیما گله دارد و می گوید: حال پروژه در بخش مالی بسیار تحت فشار است و من کارگردان، الان حکم. در و مادری را دارم که نان سرسفره بچه هایم را ندارم ولی از آنها توقع دارم خوب کار می کنم. ور ممکن است از نیروهایم از صبح زود تا پاسی از شب کار بکشم ولی سه ماه حقوق نگیرند!

کارگردان مجموعه طنز “خوشنام” در گفت و گو با گزارش درباره مشکلات مالی پروژه که مدتی است با آن دست و پنجه نرم می کنند، توضیح داد: وقتی یک پروژه تصویب می شود ۵۰ الی ۶۰ خانوار به طور مستقیم و ۷۰ الی ۸۰ خانواده به شکل. غیرمستقیم درگیر آن می شوند. به خصوص وقتی در این شرایط بحرانی، کسی کار می کند برای این است که سفره اش پیش زن و بچه خالی باشد. اما چگونه می شود پروژه ای که تصویب شد، همه نوع حمایت از مدیران را به همراه داشته و اتفاقا بازخوردهای خوبی هم داشته اند، در پرداخت اقساط این قدر اذیت می کنند؟ این پروژه متعلق به صداوسیماست و فرزند سازمان است و ما امانتدار صداوسیماییم اما من مقابل تیم و شچ.

«نوشدارو بعد از مرگ سهراب»!

نجف زاده همچنین مشخص کرد: برخی از بازیگران، نیروهای تدار، رانندگان، خدمات خدمات و دستیاران. من یک سوال دارم، اگر یک مدیر یا کارمندی یک ماه حقوق نگیرد ماه دوم چه واکنشی دارد؟ را فکر می کنند بچه های ما با باد هوای زندگی می کنند؟ ور من از آنها توقع داشته باشم با عشق کار کنند و کار خوب را به من بدهند . ما تا الان هم واقعاً همه با عشق کار کرده‌اند و نخواستند شرمنده مردم می‌شوند، چون به‌هرحال. ما تمام توانمان را برای «خوشنام» پای کار گذاشتیم ولی در بحث پشتیبانی واقعاً خواهشم این است که عم شود.

به خاطر سختی سختی های سختی را به جان خریدیم

کارگردان مجموعه طنز «بوتیمار» و «زوج یا فرد» با اشاره به مشکلات کاری در ایام عکس، بیان کرد: مشخصاً هر کدام از عوامل و بازیگران ما یک یا دو دوره بیماری را در همین پروژه «خوشنام» پشت سر گذاشته است. اند و حتی در مقطعی کار ما تعطیل شد. تا همین الان هم ما را اذیت کرده است و در حال حاضر صدابردار و طراح لباس ما خانوادگی درگید است. ود من هم به همراه خانواده ام مبتلا شد خدا را شکر کردیم اما همیشه پای کارمان هستیم. بدون تعارف بگویم ما در این شرایط استثنایی با پوست، کار می‌کنیم و دلیلش هم اول می‌کنیم. از آن طرف هم نیاز به حمایت داریم.

له از بدحسابی صداوسیما همراه با چند سوال

وی تاکید کرد: هیچ کدام از عوامل و بازیگران من قراردادهای غیرمتعارف را ندارند و ثابت می کنند که دستمزدهایشان نسبت به کارهایی که در پلتفرم ها و جاهای دیگر ساخته می شود، به مراتب پایین تر است. اول به دلیل ارتباط دوستانه که با هم داشتیم و دوم اینکه واقعاً قصه را دوست داشت و دلشان می خواست.

مهران رجبی و صبا سلیمانی به «خوشنام» اضافه شدند

این کارگردان که سریالش از گزینه های ماه رمضانی شبکه یک سیما اعلام شد، درباره آخرین وضعیت تولید «خوشنام» اعلام کرد: در حال حاضر مونتاژ و موسیقی سریال همزمان در حال انجام است. تقریبا تمام بازیگران ما مقابل دوربین رفته‌اند و حدود ۹۰ درصد از کل تصویر گرفته شده است. ما یک لوکیشن باشگاه سوارکاری داریم که از هفته آینده درگیر آن می شویم و مهران رجبی و صبا سلیمانی (دختر مرحوم علی سلیمانی) از جمله بازیگرانی هستند که هفته آینده به کارمان اضافه می شوند و در مقابل دوربین میروند.

له از بدحسابی صداوسیما همراه با چند سوال
هومن حاجی عبداللهی در خوشنام

موتورسواری با لباس تابستانی وسط چله زمستان!

نجف زاده سپس به دیگر مشکلات مجموعه «خوشنام» اشاره کرد و گفت: قصه ما قصه تابستانی بود اما به دلایل مشکلات و مسائل دیگر که داشتیم، بازیگران بخش هایی از کار را با لباس های تابستانی در چله ی زمستان در خیابان موتورسواری. رند و خیلی کار سختی بود. در اینجا می خواهم بگویم همه وظیفه شان را در «خوشنام» به درستی انجام دادند. حداقل توقع ما این است که حق بچه هایمان به موقع ادا شود. اگر قصد رقابت با شبکه‌های ماهواره‌ای، پلتفرم ها و جاهای دیگر را داریم، پس باید حمایت شود.

کارگردان «خوشنام» همچنین درباره پخش مجموعه اش در ایام ماه مبارک رمضان اعلام کرد: طی جلساتی که «خوشنام» از گزینه های رمضان امسال اعلام شد اما هنوز قطعی نشده است. فکر می کنم تا چند روز دیگر تصمیم نهایی برای پخش گرفته شود. من خودم اعتقاد دارم کار خوبی دارم در هر زمانی که پخش شود می شود.

نجف زاده در پایان در پیامی خطاب به مخاطبان «خوشنام» اینگونه گفت: ما با جان و دل برایتان کار کردیم، امیدواریم کارمان به روح و روانتان بنشیند و مورد پسندتان قرار بگیرد و حالتان با دیدن «خوشنام» در کنار خانواده خوب باشد.

به گزارش ایسنا، سریال “خوشنام” با بازی حمید لولایی، هومن حاج عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، نیلوفر رجایی فر، رابعه مدنی، خسرو احمدی، اکبر سنگی. مهرداد ضیایی ، ساناز سماواتی ، مریم سرمدی ، محمدرضا داوود نژاد ، سیاوش چراغی پور و … ساخته می ش.

در خلاصه داستان سریال «خوشنام» به تهیه‌کنندگی احمد زالی می‌خوانیم: از مکافات عمل غافل مشو، گندم ا.

له از بدحسابی صداوسیما همراه با چند سوال

له از بدحسابی صداوسیما همراه با چند سوال

له از بدحسابی صداوسیما همراه با چند سوال

انتهای پیام