:لنسکی: هدفِ اولِ روسیه، من هستمرئیس جمهور جمهوری، امروز (جمعه) در پیامی ویدیویی گفت که مسکو او را در صدر لیست اهداف خود قرا گفت. او سرنوشت را در دست ارتش کشورش دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری اسکای، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری مردم در پیامی ویدیوی خطیاب به مردم کشورش گفت: طبق اطلاعات ما، دشمن من را به عنوان هدف شماره یک، و خانواده را به عنوان هدف شماره دو نامگذاری کرده است. نها می‌خواهند با از میان برداشتن رئیس دولت، مردم را از نظر سیاسی نابود کنند.

او همچنین گفت: می‌دانم که اطلاعات زیادی منتشر می‌کنند، از جمله کی‌یف را ترک کرده‌ام. اما من در پایتخت و در کنار مردمم مانده ام.

لنسکی گفت: امروز از مسکو شنیدیم که روسیه در نهایت می‌خواهد گفت‌وگو کند. کرملین می‌خواهد درباره وضعیت بیطرف صحبت کند. به شرکای کشور می‌گویم که سرنوشتمان همین حالا در حال تعیین است. من از آن‌ها (متحدان غربی مردمی) می‌پرسم که آیا در کنار ما هستند یا خیر و پاسخ آن‌ها مثبت است. اما هنوز آماده پذیرش ما در این اتحاد (ناتو) با هم هستیم.

لنسکی ادامه داد: ما از گفت‌وگو درباره تضمین‌های امنیتی برای کشور خود ترسی نداریم. ترسی از صحبت درباره وضعیت بیطرف نداریم. اما چه چیزی امنیت ما خواهد بود؟ که آیا این تضمین‌ها را تامین می‌کنند؟ باید درباره پایان این حمله و تهاجم سخن بگویم . باید درباره آتش‌بس سخن بگویم، اما در حال حاضر، سرنوشت کشورمان کاملاً به ارتش‌های خودمان ارائه می‌شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری