لزوم سرمایه‌گذاری هلدینگ‌های بنیاد مستضعفان در مناطق محرومایسنا / لرستان نماینده ولیفقیه در لرستان با اشاره به ظرفیت های فراوان استان برای سرمایه گذاری، گفت: هلدینگ های بنیاد مستضعفان در مناطق محروم مانند لرستان سرمایه گذاری کنند.

حجتالاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی امروز، پنجم اسفند در دیدار با محمد زیار، شرکت مادر تخصصی انرژی گستر نفت، گاز و پتروشیمی بنیاد مستضعفان که با حضور مدیرکل صنعت معدن و کارشناسان این ادارهکل برگزار شد، با اشاره به وجود امکانات اقتصادی و قابلیت های استان لرستان، اظهار کرد: لرستان در جهت توسعه پتروشیمی پالایشگاه نفت و گاز قابلیت سرمایه گذاری و پذیرش سرمایه گذاران.

وی با هم بر لزوم توجه به امور فرهنگی، ساخت و تعمیر مساجد و خانه های عالم، موقعیت اقلیمی و جغرافیایی استان لرستان، جواری با استان های بزرگ، نیروهای انسانی، نیروهای جوان، متخصص، متعهد و مردم ولایتمدار را امتیازهای استان لرستان برشمرد و گفت: هلدینگ‌های بنیاد مستضعفان در مناطق محروم مانند لرستان سرمایه‌گذاری کنند.

شاهرخی با بیان اینکه هلدینگ های مختلف بنیاد مستضعفان می تواند باعث کاهش بیکاری، رونق کسب و کار، ارتقای فرهنگی و پیشرفت در استان لرستان شوند، اقتصادی بیان کرد: در نشست های تخصصی وضعیت صنایع تعطیل شده، ظرفیت ها و پتانسیل های استان لرستان با مدیران عامل بنیاد مستضعفان برگزار می شود. نوشته شده و شیوه های سرمایه گذاری در استان مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه این دیدار محمد زیار، شرکت سازنده مادر تخصصی انرژی گستر نفت، گاز و پتروشیمی بنیاد مستضعفان با تقدیر از نمایندگان ولیفقیه در لرستان در جهت توسعه صنعتی، احیای کارخانجات تعطیل شده و امور فرهنگی، گفت: استان لرستان مستعد توسعه در صنعت، نفت، گاز، کشاورزی، دامداری، صنایع غذایی و معادن سنگ است.

وی با بر لزوم ارائه گزارش دقیقی از وضعیت صنعتی استان لرستان از جمله منطقه پارسیلون، اظهارنظران کرد: در نشست مقامات استان با مقامات بنیاد عالی مستضعفان و هلدینگهای این بنیاد شیوه های سرمایه گذاری و بهره برداری از استان های لرستان مطرح می شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری