لباس های ستاره RHOBH را در اولین نمایش فیلم Halloween Kills تماشا کنید

دسته‌بندی نشده


“زنان خانه دار واقع در بورلی هیلز” واقعاً نحوه لباس پوشیدن را می دانند.

کتی هیلتون ، لیزا رینا ، دوریت کمسلی و تدی ملنکامپ ، بازیگر سابق ، سه شنبه شب از کایل ریچاردز در اولین نمایش فیلم جدیدشان هالووین می کشد حمایت کردند-و خیره کننده ترین لباس ترسناک خود را پوشیدند.

در حالی که ریچاردز ، که نقش خود را به عنوان یک فیلم وحشتناک تکرار می کند ، لیندسی والاس ، با کلاه و کفش های پاشنه بلند زنگ زن را بازی می کرد ، خواهرش از ترکیب خنده دار هنکی دوری خوشحال شد.

هیلتون با پوشیدن دندانپزشکی به نام Hunky Dory ، DDS ، حتی با لوازم جانبی ، از جمله توپ پنبه ، پروتز و داروها آماده شده بود.

این لباس همچنین فراخوانی به اعتراف ستاره روی صفحه بود که او در دوران کودکی برای کودکان محلی اقدامات دندانپزشکی انجام می داد. او همچنین مدتی به عنوان دستیار دندانپزشکی کار می کرد.

زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز "هالووین می کشد"
ستارگان RHOBH تدی ملنکمپ ، دوریت کمسلی ، کتی هیلتون و لیزا رینا از کایل ریچاردز در اولین فیلم جدیدش حمایت کردند.
گتی ایماژ

کمسلی همچنین در سرگرمی خانواده هیلتون مشارکت کرد و یک لباس مینی درخشان ، یک تیارا و یک کیف کوچک هرمسی صورتی پوشید تا ظاهر 21 سالگی معروف پاریس هیلتون را هدایت کند.

در همین حال ، لیزا رینا به اختلاف 7 فصل خود با کیم ریچاردز ، خواهر کایل و کتی اشاره کرد و کت و شلوار وحشی وحشتناک صورتی روی فرش قرمز پوشید.

اگرچه کیم در این مراسم شرکت نکرد ، اما به نظر نمی رسد خون بدی وجود داشته باشد. کایل در استوری اینستاگرام خود به رینا گفت: “من تو را بیشتر از همیشه دوست دارم.”

دوریت کمسلی در نقش پاریس هیلتون
دوریت کمسلی بخشی از خانواده ستاره اش شد که با تصویر معروف تولد 21 سالگی پاریس هیلتون مزین شده بود.
شبکه پشتی ؛ ویژگی های Rex

ملنکمپ با لباس گلادیاتور رفت و به نظر می رسد همسر ریچارد مائوریسیو اومانسکی با ظاهر سیرک زامبی همسرش مطابقت داشته باشد.

بازیگران RHOBH لحظات بسیار خوبی را با لباس های خود گذراندند ، زیرا جیمی لی کرتیس ، ستاره فیلم Kills نیز با ظاهر خود به خانواده اش اشاره کرد. او از مادر فقیدش ، جانت لی ، با شخصیت برجسته روانگردان دهه 1960 خود قدردانی کرد. در همین حال ، جودی گریر کارگردانی آنی هال را بر عهده داشت.

لیزا رینا پری "هالووین می کشد" برتر
لباس اسم حیوان دست اموز لیزا رینا دارای آرایش پیچیده و ماسک ترسناک بود.
خاویر کالین / خبرگزاری تصویر

در حالی که Sutton Stracke ، Garcelle Beauvais ، Crystal Kung Minkoff و Erika Girardi در فرش قرمز مفقود شده اند ، امشب یک اتحاد انفجاری چهار قسمتی روی آنتن براوو ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *