لایحه ایالتی حفره ای را در نیویورک برای هنرمندان و ورزشکاران واکسینه نشده از این شهر می بندد

دسته‌بندی نشده


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و علاقمند به ایورمکتین ، علیرغم سکوت درباره اینکه آیا وی در برابر COVID-19 واکسینه شده است ، در مقابل جمعیت شخصی ظاهر شد.

با این حال ، اکثر افرادی که برای این رویدادها در نیویورک به باغ می آیند ، نیاز به اثبات حداقل یک دوز واکسن COVID-19 دارند ، چه ساکنان مناطق و چه نیویورک نیکس باشند.

تفاوت بین مجریان محلی و دنیای سرگرمی روستایی ، شکافی را در دستورالعمل های شهر برجسته می کند ، که منتقدان می گویند نه تنها ناعادلانه بلکه تهدیدی بالقوه برای سلامت عمومی است. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد توجیه خروج از ایالت ، که در مورد کارکنان حامی ورزشکاران و نوازندگان نیز صدق می کند ، پاسخی نداد. با این حال ، به نظر می رسد این امر به صنعت سرگرمی اجازه می دهد تا با محدودیت های کمتری بازگشایی شود.

به عنوان مثال ، کایری ایروینگ ، مدافع بروکلین نتز ، به دلیل اینکه حاضر نشد بگوید آیا ضربه ای دریافت کرده است یا خیر ، مجبور به تمرین شد و از تمرین محروم شد و برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر باید شوت بزند. با این حال ، حریفان واکسینه نشده مجاز به بازی هستند. انتظار می رود در روزهای آینده ، واشنگتن ویزاردز ، بردلی بیل ، مدافع را در مقابل نیکس شکست دهد ، علیرغم این واقعیت که وی علناً اعلام کرده است که هنوز واکسینه نشده است.

در حال حاضر ، برخی از مقامات منتخب خواستار بسته شدن روزنه “بیل دی بلاس” شهردار “کلید حکم نیویورک در ماه آگوست” هستند.

برد هویلمن ، سناتور ایالتی گفت: “این خبر بدی را برای عموم ارسال می کند که هنرمندان و ورزشکاران از استانداردهای متعارف بهداشت عمومی مانند الزامات واکسیناسیون COVID-19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، نماینده بخش هایی از منهتن ، لایحه ای را معرفی کرد که این روزنه را می بندد و همه ورزشکاران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی آنها را واکسینه می کند ، صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنند. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه به احتمال زیاد دور خواهد بود-هویلمن هنوز به دنبال حامی مجمع است و بعید است قانونگذار ایالت قبل از جلسه بعدی که در ماه ژانویه آغاز می شود ، به آلبانی بازگردد. با این حال ، سناتور ایالتی می گوید که اکنون باید اصلاح شود.

“ممکن است افرادی در آن مخاطب جو روگان باشند که نتوانستند واکسن بزنند زیرا آنها ضعیف شده اند. هویلمن گفت: آنها ممکن است با سرطان مبارزه کنند یا مشکل پزشکی دیگری داشته باشند. من فقط این استدلال را خریداری نمی کنم که به نوعی به همه آسیب می رساند. “

رئیس منطقه منهتن ، گیل برویر موافقت کرد. اما در حالی که از لایحه هویلمن حمایت می کند ، او گفت نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو دستور اجرایی دوم را برای بستن این حفره صادر نکرده است ، که بلافاصله به اجرا در می آید.

“شما فقط به بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. نمی دانم این کار چه می کند ؛ شاید یکی دو هفته همه بسته شود چه کسی به آن نیاز دارد؟ بروئر گفت.

لورا فایر ، سخنگوی شورای شهر در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه واکسیناسیون کلیدی نیویورک را در داخل کشور اجرا کردیم. تا کنون ، این یک موفقیت باورنکردنی بوده است. ما قوانین را بررسی می کنیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *