:لانتری: از داوران می‌خواهم عدالت را رعایت کنندسرپرست فجرسپاسی می‌گوید با توجه به بازی‌های باقیمانده لیگ برتر، داوران باید نظارت بهته.

به گزارش ایسنا، علیاصغر کلانتری، سرمربی فجرسپاسی بعد از ظهر یکشنبه در نشست خبری بازی تیمش مقابل پیکان در هفته بیستم لیگ برتر اظهار کرد: بازی سختی داریم. یکان نتایج خوبی گرفته است. ما هم تلاش می کنیم یک بازی خوب به نمایش بگذاریم. امیدوارم در این بازی بتوانیم به گل برسیم و اتفاقات گذشته را جبران کنیم و هواداران را وشحال کنیم.

او درباره عملکرد داوری گفت: من توقع دارم در این شرایط حساس، داوران قضاوت خوبی داشته باشند. در بازی مقابل استقلال، ۲ خطای وحشتناک هیچ بازیکن ما صورت گرفت اما داور واکنشی نشان نمی‌دهد. همچنین یک خطای هند ۱۰۰ درصد گرفته نمی‌شود. این مقدار برای تیم ما سنگین می شود. در بازی مقابل استقلال، رشادت ایمان صادقی واقعا غیرقابل چشم پوشی بود. اگر عدالت در بازی مقابل استقلال و بازی‌های دیگر رعایت می‌شود، ممکن است رقم دیگری به‌هم بخورد.

لانتری افزود: ما ۲ بازی گذشته پیکان را دیدیم. این تیم تفاوت‌ها نسبت به قبل است اما تلاش می‌کنیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. ما فرزان دانا را به علت محرومیت در اختیار داریم و سیروان قربانی و محمد زینالی نیز هستند.

سرمربی فجرسپاسی درباره عملکرد فنی تیمش اعلام کرد: استقلال انگیزه توجهی به ما داشت و ا ما اگر در دقایق پایانی به گل رسیده بودیم و از فرصتی که برای خود استفاده کرده بودیم، در پایان می‌توانستیم. ما می‌خواهیم در تیم موقعیت‌سازی کنیم و به گل برسیم و می‌خواهیم به این هدف خود برسیم. ما روی خطوط خود را می توانیم کار کنیم تا بتوانیم این مشکل را هم حل کنیم.

انتهای پیام