لاغری موضعی با استفاده از RF لاغری با استفاده از دستگاه RF در تهران

دسته‌بندی نشده


لاغری موضعی با استفاده از دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که ما می توانیم سلولیت را با استفاده از دستگاه RF حذف کنیم. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و موارد دیگر استفاده کرد.

خستگی و خستگی مداوم پس از کاهش وزن رخ می دهد. با این حال ، گاهی اوقات افرادی وجود دارند که اصلا ضخیم به نظر نمی رسند ، اما اضافه وزن دارند یا چربی در یک قسمت از بدن مانند شکم و لگن تجمع یافته است. این تجمع چربی می تواند برای افراد ناخوشایند باشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

لاغری موضعی با استفاده از RF

لاغری موضعی با استفاده از RF

لاغری موضعی با استفاده از RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF ، سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم ، پوست سفت ، شل شده و سلولیت را از بین می برد. این کار بدون جراحی با استفاده از دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی ، بدنی ایده آل را بدست می آورد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

RF لاغری یک روش عملی لاغری موضعی است که دارای مزایای زیادی است. برخی از آنها عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

استفاده از دستگاه لاغری RF نه تنها امواج را برای کاهش وزن ارسال می کند ، بلکه می تواند پوست را بلند کند. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش خوب برای افرادی است که نمی توانند با رعایت رژیم لاغری وزن خود را کاهش دهند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش ممکن است یکی از م effectiveثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

مزایای دیگر این روش روش غیر تهاجمی است و همچنین نیازی به جراحی ندارد.

لاغری موضعی با RF برای چیست؟

داوطلبان این روش در واقع افرادی هستند که بدن مناسبی دارند و در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن چربی جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلالات حسی هستند توصیه نمی شود. این به این دلیل است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. با این حال ، بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو برای بیماریهای قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از دندان مصنوعی فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با استفاده از RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در محل مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از محل مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از محدوده مورد نظر حذف کرد. متخصص مشخص شده توسط شما باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه هر فرد متفاوت است). در نتیجه ، انرژی به طور مساوی به تمام قسمتها توزیع می شود.

پس از بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را در محل مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره در ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی ترشح می کنند. پس از آزاد شدن اسیدهای چرب ، چربی ها منقبض شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از عمل ، می توانید از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کنید.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

هنگام کار با دستگاه RF ممکن است کمی قرمزی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و همان آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند و شما حتی مجبور نخواهید شد که کار خود را ترک کنید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از استفاده از دستگاه RF از لوسیون استفاده کنید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – اگر برای انجام این کار به متخصص مراجعه می کنید ، با استفاده از دانش این روش و آگاهی کامل از آن و همچنین آگاهی از خود.

راههای ارتباط با یک خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، زیرمجموعه ۱۲۲

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با استفاده از دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به تعمیر و نگهداری یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. با این حال ، برخی نکات می توانند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کنند. برخی از عناصر عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از مصرف سیگار خودداری کنید.

مصرف الکل به مدت سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو یا سه روز قبل از کار از ورزش خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

بهتر است در طول درمان روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

استفاده از آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش واقعی rf مشابه آن چیزی است که ما در باشگاه برای گرم کردن بدن انجام می دهیم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم در بدن هستند.

علاوه بر این ، با استفاده از این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست به لایه های اصلی پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند ، ساختار بافت زیر جلدی بهبود می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *