لاس‌های تقویتی برای دانش‌آموزان مناطق کم سنندج برگزار می‌شودایسنا / کردستان جمعیت جمعیت هلال احمر کردستان گفت: دانش آموزان مستعد مناطق کمتر از شهر سنندج توسط تیم های جوانان جمعیت هلالمر استان تحت آموزش های تقویتی قرار میگیرند.

پیام جلالی در گفتوگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه ویروس‌ها باعث ایجاد محدودیت در مسئله می‌شوند، جوانان امدادگر جمعیت هلالمر شهرستان سنندج به میدان آمده و با رعایت پروتکل های بهداشتی، کلاس های آموزشی و تقویتی برای دانش آموزان منطقه جلسه را آغاز کرد که با استقبال خوبی روبرو شد.

جلال افزود: برگزاری کلاس‌های تقویتی با هدف کمک به دانش‌آموزان مستعد در مناطق محروم و همسان سازی شا

وی بیان کرد: دانش آموزان در گروه های سنی مختلف تقسیم شده و با حضور مربیانی توانمند از تیم سپهر دانش معاونت امور جوانان جمعیت هلالمر استان، دروسی مانند ریاضی و زبان انگلیسی به صورت هفتگی برای آنها برگزار می شود.

جمعیت محلی هلال احمر کردستان ادامه داد: این طرح ارزشمند با همکاری استانداردی و اداره کل آموزش و پرورش استان انجام شده و در مناطق نایسر و حسن آباد شهر سنندج در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: در تداوم کیفیت آموزشی دانش آموزان، تلاش می کنیم تا کلاس های تقویتی بیشتر را برگزار کنیم چرا که در مناطق کم شهر سنندج دانش آموزان بسیاری هستند که به دلیل مشکلات مالی از تحصیل هستند و یا امکان حضور در آموزش های آموزشی را دارند. را نمی‌اند. .

جلالی یادآور شد: هر فردی که نیاز به همکاری در این امر خیر دارد و می‌تواند برای اجرای طرح و همچنین تهیه اقلام مورد نیاز، به معاونت امور جوانان کردستان مراجعه کند و در راستای آموزش و کمک به دانشآموزان مستعد مناطق کمبرخوردار باشد. به صورت داوطلبانه گام‌های ارزشمندی بردارد.

انتهای پیام