قیمت داروهای دامپزشکی تغییری نداشته است / انجام واکسیناسیون دام و طیور طبق برنامهایسنا/خوزستان مدیرکل دامپزشکی خوزستان با اشاره به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، گفت: این سازمان در تلاش است برخی محصولات دارویی نسبت به سال‌های گذشته نه تنها گران نشود بلکه کاهش قیمت نیز داشته باشد.

دکتر مصطفی کنارکوهی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به سیاست های سازمان دامپزشکی کشور در مورد جلوگیری از تأثیر اصلاح نظام یارانه‌ها و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در قیمت دارو، واکسن و مواد بیولوژیک صنعت دام و طیور، این سازمان در تلاش است برخی محصولات دارویی نسبت به سال‌های گذشته نه تنها گران نشود بلکه کاهش قیمت نیز داشته باشد.

وی افزود: حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در تأمین کالاهایی مانند دارو و واکسن دام و طیور تأثیری ندارد و با کنترل بازار در خصوص این اقلام، خدمات‌رسانی دامپزشکی در استان خوزستان در بخش‌های دولتی و خصوصی همچنان طبق برنامه‌های پیش‌بینی شده، انجام می‌شود.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر به اندازه کافی واکسن و داروی تولیدی دامپزشکی در استان خوزستان موجود است، گفت: قیمت داروها و واکسن‌های دامپزشکی تغییری نداشته است.

وی بیان کرد: تمام برنامه واکسیناسیون استراتژیک و غیر استراتژیک دام و طیور طبق برنامه پیش‌بینی شده و با هدف پوشش صددرصدی مانند سال‌های گذشته در استان خوزستان انجام خواهد شد.

انتهای پیام