قول ساپینتو غیرحرفه ای بود/ شانس استقلال برای قهرمانی ۵۰ درصد استیکی از اسطوره های استقلال می گوید آبی پوشان پایتخت کار سختی برای بازگشت به لیگ برتر دارند.

صادق ورمزیار، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت آبی پوشان پایتخت و انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی این تیم اظهار کرد: برای ساپینتو و استقلال آرزوی موفقیت دارم. واقعیت این است که در کارنامه ساپینتو عملکرد خوبی ندیده ایم اما این به این معنا نیست که سرمربی پرتغالی نمی تواند استقلال را شکست دهد. او به زمان نیاز دارد تا در مورد عملکرد مربی اظهارنظر کند و امیدوارم ساپینتو بتواند عملکرد خوبی در تیم داشته باشد.

ورمزیار درباره ادعای سرمربی پرتغالی مبنی بر کسب ۴ عنوان قهرمانی در استقلال خاطرنشان کرد: ساپینتو جاه طلب است اما قول دادن به هواداران ۴ قهرمانی غیرحرفه ای است. هیچ مربی ای قول ۴ لیگ را نمی دهد، به نظر من وقتی یک مربی این قول را می دهد یک کار سرگرمی انجام می دهد.

اسطوره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد آبی پوشان راضی هستید، درباره بازیکنان ورودی و خروجی آبی ها صحبت کرد؟ ممکن است در روزهای آینده اتفاق بیفتد، اتفاقات دیگری رخ خواهد داد. معتقدم جدایی استقلال قویتر از بازیکنان ورودی بود، به نظرم اگر استقلالی ها بخواهند خلأ و پست او را پر کنند باید یک بازیکن و مدافع میانی خوب پیدا کنند چون این پست حساس است و مشکلاتی وجود دارد. شانه چپ و راست.si تنظیم شود

در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا آبی پوشان از نظر استقلال می توانند فصل آینده عنوان قهرمانی خود را پس بگیرند؟ وی خاطرنشان کرد: به نظر من هر تیمی شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد. در شرایط فعلی استقلال ۵۰ درصد شانس قهرمانی دارد اما تکرار قهرمانی برای استقلال بسیار سخت است.

در انتهای پیام